V zápase mezi domácí Ostravicí a hosty z Raškovic totiž padaly dosti kuriózní branky. O tu první se po čtvrthodině hry postaral hostující brankář Vojtěch Uher.

Ten obdržel od svého spoluhráče Ondřeje Kacíře přihrávku mimo svou branku, jenže místo odkopu se raškovický brankář rozhodl o konstruktivnější řešení a snažil se míč rozehrát.

Bohužel jeho následná přihrávka směřovala přímo do vlastní branky, což jeden z domácích příznivců častoval větou..“Hej, tak to jsem ještě neviděl…“

Zdroj: Youtube

Utkání pokračovalo a v 61. minutě se Ostravice ujala dvoubrankového vedení, to se krásným lobem prosadil Ondřej Stonavský. Uběhlo dalších šest minut a bylo to opět rozdílem jediné branky. Z rychlého protiútoku centroval z pravé strany hřiště Ondřej Kacíř a míč z kopačky raškovického kapitána krásně zapadl na vzdálenější tyč domácí branky.

O tom, že si hosté v Ostravici vybrali pořádný kalich smůly, se všichni přítomní přesvědčili v 85. minutě. To si pro změnu dal vlastní branku Radek Papřok. Inu, na tohle utkání budou někteří dlouho vzpomínat, jiní jej budou zase chtít rychle ze své paměti smazat.