Řepiště je po podzimu v čele tabulky. V týmu navíc působí řada zkušených hráčů v čele s Michalem Daňkem či hrajícím koučem Pavlem Zavadilem, který je však na marodce. „Chtěl bych ještě hrát, ale zdravotně nejsem úplně v pohodě. Kotník je v pořádku, ale zase mě chytlo lýtko. Musím začít postupně a nachystat se, ale chtěl bych ještě pomoct i na hřišti,” řekl pro Deník.

Na place sice zkušený záložník chybí, z trenérské lavičky, na kterou se postavil v průběhu podzimu, však odvedl kus práce. Řepiště je v čele tabulky a útočí na postup do divize. „Tým je připravený, dobře jsme potrénovali. Za nic se neschováváme, chceme v čele tabulky zůstat. O postup se porveme,” slibuje fanouškům Zavadil.

Řepiště během zimy sehrálo řadu přípravných zápasů. V tom posledním remizovalo 2:2 s divizním Havířovem. „Splnilo to parametry, soupeř byl kvalitní. Byla to dobrá prověrka,” potěšilo Zavadila.

Už tak silný tým získal během zimy několik dalších posil. Jednou z nich je i Tomáš Vengřinek, jenž dříve hrával ligu za Baník. „Hodně nám pomůže v organizaci hry. Škoda, že nevyšli ještě další hráči, na kterých jsme pracovali, ale i tak jsme s posilami spokojeni," řekl bývalý hráč Baníku, Sparty, Opavy či brněnské Zbrojovky.

Úvodní jarní kolo Řepiště sehraje v sobotu v Orlové. „Bude to těžký soupeř, i u nás doma hráli dobře. Mají šikovné a zkušené hráče. Už se však těšíme, příprava byla dlouhá a konečně se to zase rozjede,” dodal Zavadil.