Čeladná v úvodním kole jara neodehrála minulou neděli zápas v Raškovicích. Jaký byl důvod? „Nedostatek hráčů,“ vysvětlil Martin Valigůra, předseda klubu a dodal, že odstoupením mužů ze soutěže fotbal v Čeladné nekončí. „Mládež bude pokračovat a předpokládám, že i muže dáme dohromady a od příští sezony budeme pokračovat v soutěži, do které nás svaz pošle,“ přiblížil další plány předseda SK Beskyd.

Fotbalový tým FK Stonava před startem jarní části I.A třídy, skupiny B. Fotogalerie je z přípravného utkání MFK Havířov - Stonava 0:4.
Stonava hlásí velké ztráty i posily. Chystá se podzimní lídr I.A třídy do kraje?

Disciplinární komise Moravskoslezského krajského fotbalového svazu (MSKFS) klubu za porušení soutěžního řádu odstoupením družstva ze soutěže I.A třídy, skupiny B, udělila finanční pokutu ve výši 30 tisíc korun s tím, že od nového soutěžního ročníku je oprávněno startovat v okresním přeboru OFS Frýdek-Místek.

„Uvidíme, jestli podáme odvolání, abychom byli prvním sestupujícím do I.B třídy. Nechceme jít úplně do okresu, ale uvidíme, jestli se nám to podaří,“ řekl Martin Valigůra.

Zápas říjnového 13. kola I.A třídy, skupiny B, Lokomotiva Petrovice - Horní Suchá 0:2.
Velké změny v Petrovicích. Kdo bude na jaře zachraňovat Lokomotivu v I.A třídě?

V poslední době se však hodně hovoří o tom, že do Čeladné by se v příští sezoně měl přesunout třetiligový Frýdlant nad Ostravicí. „Ve hře je více variant. Přiznám se, že tahle jednání ale nevedu já, takže k tomu nemám vůbec žádné informace,“ uvedl předseda SK Beskyd Čeladná.


Načítám tabulku …