I.B TŘÍDA skupina A - 10. kolo

Vítkov - Město Albrechtice 7:1 (2:1), branky: 39., 64. a 81. Jurečka, 51. a 60. O. Moravec, 35. J. Do-hnálek, 79. Pokorný - 32. Radom. Pavlíček.

Slavia Opava - Velké Hoštice 2:2 (1:2), 44. a 54. Maisel - 27. a 29. Pavelek.

Chomýž - Žimrovice 3:2 (2:0), 26. a 47. Dvořák, 22. Korčián - 74. J. Černý, 84. Hertel.

Velké Heraltice - Jindřichov 0:0.

Zlatníky - Hlavnice 5:2 (3:1), 7. Uvíra, 33. Holuša, 37. Kavan, 62. Řehulka, 69. Ležák - 17. Klein, 86. Kirschner.

Krnov B - Krásné Loučky 3:1 (1:0), 25. Carbol, 51. Urban, 80. Hrubý - 85. Juřina, ČK: 84. Zavadil (K.).

Zápas Budišov nad Budišovkou - SO Bruntál B odložen na 28. října.

TABULKA

Tabulka I.B sk. AZdroj: Deník

I.B TŘÍDA skupina B - 10. kolo

Svinov - Kozmice 1:4 (1:1), branky: 22. Horváth - 38. (penalta), 70. (penalta) a 85. (penalta) Volný, 82. Felgenträger, ČK: 78. Lichovník (S.).

Ostrava-Jih - Třebovice 3:4 (2:2), 16. Sporina, 40. Olah, 62. Gaži - 30. a 80. (penalta) Švec, 26. Balda, 90. Stárek.

Klimkovice - Hať 1:2 (0:0), 78. Konečný - 52. a 73. Heglas.

Hrabová - Krásné Pole 2:2 (1:1), 10. Volf, 71. Šimon z pok. ko-pu - 35. Ševčík, 60. Chobot.

Strahovice - Slavoj Rychvald 3:4 (1:2), 20. V. Malchárek, 62. Slanina, 91. Stříbný - 27. a 47. Truhlík, 4. Kašpárek z pok. kopu, 56. Jiřičný.

Chuchelná - Darkovice 0:4 (0:1), 8. vlastní, 58. Voldán, 77. Pav. Vyletělek, 81. Balavajder, ČK: 72. Malík (D.).

Šilheřovice - Bohuslavice 4:3 (2:1), 56. a 83. Václavík, 15. Horvát, 30. Sládek - 33. Rom. Štefek, 74. Strýček z pok. kopu, 82. Trupl.

TABULKA

Tabulka I.B sk. BZdroj: Deník

I.B TŘÍDA skupina C - 10. kolo

Petřvald u K. - Sedliště 1:1 (1:1), bran-ky: 34. Gellnar - 35. Tesařík, ČK: 36. trenér Hruška (S.).

Mosty - Horní Suchá 2:2 (2:2), 1. Šafařík, 42. P. Kufa - 16. a 33. (penalta) Wojtyna, ČK: 33. Kajzar (M.).

Záblatí - L. Petrovice B 4:1 (1:1), 16. Pilch, 50. P. Socha, 68. Anastazovský, 78. Šindler - 39. Sembol.

Řepiště - Raškovice 1:1 (1:0), 10. Bielik - 48. Bednárek, ČK: 12. Huťka (Ř.)

Oldřichovice - Věřňovice 1:1 (1:1), 35. Janeček - 44. M. Kubiš.

Inter. Petrovice - Staříč 4:2 (2:1), 6. Czyž, 25. Kačinský, 75. Szkuta, 83. Dvořák - 33. Kaulinec, 57. Musálek, ČK: 26. Madecký (P.).

Vendryně - Nýdek 4:0 (3:0), 6. a 48. Pilch, 12. Klus, 19. Pliska z pok. kopu.

TABULKA

Tabulka I.B sk. CZdroj: Deník

SKUPINA D - 10. kolo:

Kopřivnice - Jeseník n. O. 1:3 (0:2), branky: 76. Kühnert - 25. a 39. Staněk, 73. Ševčík.

Ostravice - Vlčovice 2:2 (2:0), 34. Indra, 42. Jedlička - 50. Štefek, 80. Světlík.

Skotnice - Tichá 1:2 (0:1), 62. Mičaník - 27. Závodný, 84. D. Kocián.

Spálov - Fryčovice 2:3 (1:1), 6. Pop, 60. Mikuš - 37. Volný, 66. Šimečka, 79. Boček.

Kozlovice - Starý Jičín 1:1 (1:1), 9. Bednář - 36. Škrla.

Zápas Mořkov - Tísek odložen na 28. října a Veřovice - Lískovec na 4. listopadu.

TABULKA

Zdroj: Deník