I.B TŘÍDA skupina A - 9. kolo

Město Albrechtice - Zlatníky 1:3 (0:2), branky: 49. Pavlíček z pok. kopu - 23. Levay, 37. Korbel, 78. Holuša.

Hlavnice - Velké Heraltice 1:3 (0:1), 57. Pasterňák z pok. kopu - 20. Šimon, 77. Čunta, 90. Zemborski z pok. kopu.

Jindřichov - Budišov nad Budišovkou 3:2 (3:0), 13. Novák z pok. kopu, 30. Holčák, 40. Hanslík - 85. Marek, 92. Pizur.

Chomýž - Krnov B 2:2 (1:0), 9. Korčián, 65. Juchelka - 55. Urban z pok. kopu, 61. Carbol.

Žimrovice - Slavia Opava 3:0 (3:0), 19. a 45. D. Hertel, 11. J. Černý.

SO Bruntál B - Krásné Loučky 1:0 (0:0), 48. Kubesa.

Zápas Velké Hoštice - Vítkov se nehrál.

Tabulka

1. B - A 9. kolo.Zdroj: Deník/Marie Rodovská

I.B TŘÍDA skupina B - 9. kolo

Darkovice - Klimkovice 3:2 (0:2), branky: 57. Tannenberger, 61. Malík, 87. Pav. Vyletělek - 4. Gelnar, 24. Bednář.

Krásné Pole - Šilheřovice 8:2 (4:1), 8., 75. a 90. Ševčík, 51. a 63. Chrastina, 4. Zábranský, 20. Klimek, 68. Mašlanka - 15. Václavík, 53. Vrabec.

Třebovice - Kozmice 0:2 (0:1), 9. Felgenträger, 78. Kalous.

Zápasy Svinov - Chuchelná, Bohuslavice - Ostrava-Jih, Strahovice - Hrabová a Hať - Slavoj Rychvald se nehrály.

Středeční dohrávky 6. kola: Svinov - Hať 0:4 (0:3), 21. Machalla, 24. Olecký, 30. Plaček, 71. Tesař.

Slavoj Rychvald - Třebovice 8:1 (5:0), 4., 8., 39. a 81. Truhlík, 37. a 55. Bulva, 2. Drnovský, 68. Jiřičný - 87. Švec.

Tabulka

1. B - B 9. kolo.Zdroj: Deník/Marie Rodovská

I.B TŘÍDA skupina C - 9. kolo

Staříč - Záblatí 1:3 (1:1), branky: 10. Musálek - 22. Bijok, 49. vlastní, 86. Šindler.

Oldřichovice - Vendryně 1:2 (1:0), 45. Janeček z pok. kopu - 86. a 91. Pliska.

Horní Suchá - Petřvald u K. 0:1 (0:0), 91. Kostka, ČK: 76. Kršák (P.).

Sedliště - Nýdek 4:1 (2:1), 21., 42. a 51. Kovács, 83. Tesařík - 40. Puczok.

Řepiště - Inter. Petrovice 8:2 (4:0), 8. a 18. Stanovský, 39. a 64. Tchuř, 32. Kielbas, 47. Zaremba, 74. Smichovič, 76. Kyselý - 60. a 67. Horák.

Věřňovice - Raškovice 0:3 (0:3), 32. Kacíř, 35. Žáček, 43. Bednárek.

Lok. Petrovice B - Mosty 2:0 (0:0), 73. a 77. Sikora.

Tabulka

1. B - C 9. kolo.Zdroj: Deník/Marie Rodovská

I.B TŘÍDA skupina D - 9. kolo

Skotnice - Kopřivnice 3:1 (2:0), branky: 12. a 33. Kiška, 66. Břečka - 67. Kühnert.

Tichá - Ostravice 1:2 (0:0), 56. O. Švrček - 71. Hruška, 78. Stýskala.

Vlčovice - Kozlovice 1:2 (0:0), 82. Štěpán - 52. Piskoř, 79. P. Krpec.

Fryčovice - Jeseník n. O. 2:4 (0:1), 59. a 81. Volný - 60., 73. a 75. Polónyi , 34. Černoch.

Starý Jičín - Mořkov 2:0 (1:0), 25. Novotný, 55. Hatlapatka.

Tísek - Veřovice 2:2 (1:2), 13. Lazecký, 76. Šebák - 31. Bartoň, 36. Černoch.

Zápas Lískovec - Spálov se nehrál.

Tabulka

1. B - D 9. kolo.Zdroj: Deník/Marie Rodovská