2. kolo – sobota 12. 8.: Staříč – Vojkovice (15), neděle 13. 8.: Smilovice B – Pržno (10), Nošovice – Mosty, Bukovec – Čeladná, Hrádek – Metylovice, Milíkov – Chlebovice, Hukvaldy – Janovice, Návsí – Písek (vše v 17).

3. kolo – sobota 19. 8.: Mosty – Bukovec (11.30), Vojkovice – Nošovice, Pržno – Staříč, Janovice – Návsí, Chlebovice – Hukvaldy, Čeladná – Hrádek (vše v 16.30), neděle 20. 8.: Metylovice – Milíkov, Písek - Smilovice B (oba v 16.30).

1. kolo (středa 23. 8.): Bukovec – Hrádek, Čeladná – Nošovice, Mosty – Staříč, Vojkovice - Smilovice B, Pržno – Návsí, Písek – Hukvaldy, Janovice – Milíkov, Chlebovice – Metylovice (vše v 17).

4. kolo – sobota 26. 8.: Staříč – Písek, Vojkovice – Bukovec (oba v 15), Čeladná – Mosty (16.30), neděle 27. 8.: Smilovice B – Janovice (10), Nošovice – Pržno, Hrádek – Milíkov, Hukvaldy – Metylovice, Návsí – Chlebovice (vše v 16.30).

5. kolo (2. a 3. 9.): Mosty – Hrádek, Vojkovice – Čeladná, Pržno – Bukovec, Janovice – Staříč, Chlebovice - Smilovice B, Metylovice – Návsí, Milíkov – Hukvaldy, Nošovice – Písek.

6. kolo (9. a 10. 9.): Staříč – Chlebovice, Čeladná – Pržno, Mosty – Vojkovice, Smilovice B – Metylovice, Hrádek – Hukvaldy, Návsí – Milíkov, Nošovice – Janovice, Bukovec – Písek.

7. kolo (16. a 27. 9.): Janovice – Bukovec, Chlebovice – Nošovice, Vojkovice – Hrádek, Pržno – Mosty, Písek – Čeladná, Metylovice – Staříč, Milíkov - Smilovice B, Hukvaldy – Návsí.

8. kolo (23. a 24. 9.): Staříč – Milíkov, Čeladná – Janovice, Mosty – Písek, Vojkovice – Pržno, Nošovice – Metylovice, Bukovec – Chlebovice, Hrádek – Návsí, Hukvaldy - Smilovice B.

Zápas 22. kola okresního přeboru Frýdku-Místku Smilovice B - Milíkov 2:3.
Kdo dal v „okrese“ nejvíc gólů a který brankář vychytal 16 nul? Podívejte se

15. kolo (27. 9.): Chlebovice – Hrádek, Metylovice – Janovice, Milíkov – Písek, Hukvaldy – Pržno, Návsí – Vojkovice, Smilovice B – Mosty, Staříč – Čeladná, Nošovice – Bukovec.

9. kolo (30. 9. a 1. 10.): Pržno – Hrádek, Janovice – Mosty, Chlebovice – Čeladná, Metylovice – Bukovec, Milíkov – Nošovice, Hukvaldy – Staříč, Návsí - Smilovice B, Písek – Vojkovice.

10. kolo (7. a 8. 10.): Čeladná – Metylovice, Mosty – Chlebovice, Vojkovice – Janovice, Pržno – Písek, Staříč – Návsí, Nošovice – Hukvaldy, Bukovec – Milíkov, Hrádek - Smilovice B.

11. kolo (14. a 15. 10.): Janovice – Pržno, Chlebovice – Vojkovice, Mosty – Metylovice, Smilovice B – Staříč, Milíkov – Čeladná, Hukvaldy – Bukovec, Návsí – Nošovice, Písek – Hrádek.

12. kolo (21. a 22. 10.): Čeladná – Hukvaldy, Mosty – Milíkov, Vojkovice – Metylovice, Pržno – Chlebovice, Písek – Janovice, Hrádek – Staříč, Nošovice - Smilovice B, Bukovec – Návsí.

13. kolo (28. a 29. 10.): Janovice – Hrádek, Chlebovice – Písek, Staříč – Nošovice, Smilovice B – Bukovec, Metylovice – Pržno, Milíkov – Vojkovice, Hukvaldy – Mosty, Návsí – Čeladná.

14. kolo (4. a 5. 11.): Hrádek – Nošovice, Janovice – Chlebovice, Čeladná - Smilovice B, Mosty – Návsí, Vojkovice – Hukvaldy, Pržno – Milíkov, Písek – Metylovice, Bukovec – Staříč.