I tentokrát čeká na svěřence třineckého trenéra Ľubomíra Luhového soupeř ze spodních pater tabulky, na Lesní totiž přijede v zítřejším dopoledni předposlední Baník Most. „V minulém kole jsme bohužel o gól prohráli. Přitom vstup do utkání jsme neměli špatný. Chyběla mi tam ale trochu větší organizace a také větší kvalita v koncovce. Ve středu pole a na krajích to bylo celkem slušné, bohužel jsme nedávali branky,“ svěřil se na pozápasové tiskové konferenci třinecký kouč.

Most třetí soupeř Třineckých v jarních odvetách. Tým, který do letošních bojů vstoupil s šestibodovým mankem na čtrnáctou pozici, která zaručuje záchranu v soutěži. Svěřenci trenéra Michala Zacha si ale v odvetách počínají velmi úspěšně. Po výhře 2:1 v Čáslavi zvítězil Most i s Vlašimí (2:0), takže nyní ztrácí Baník na čtrnáctou Čáslav pouhé dva body, na desátý Třinec pět. „Nový tým to zatím zvládá nejen fotbalově, ale i psychicky,“ pochvaluje si jarní pohodu trenér Baníku Michal Zach.

Utkání, které začíná v sobotu 17. března od 10.15 hodin řídí jako hlavní rozhodčí Roman Hrubeš, kterému budou na lajnách asistovat Dušan Pospíšil a Marek Pilný.