„Závěr soutěže chceme dohrát bodově a skončit tak v tabulce co nejvýš. Mrzelo by mě, kdybychom prohráli. Musíme se připravit na nebezpečnou útočnou dvojici Poštulka – Opic a dobře ji pokrýt. Pokud se nám to podaří a zahrajeme stejně zodpovědně jako doma s Hradcem, můžeme pomýšlet i na vítězství," míní trenér Karel Orel.

Fotbalistům Frýdlantu nad Ostravicí podzimní sezona ještě zdaleka nekončí. Kromě nedělního domácího duelu s Petřkovicemi je čeká ještě zápas ve Vítkovicích a dohrávka ve Slavkově.

„Utkání s Odrou bude našim posledním letošním domácím vystoupení. Uvidíme, jaké bude počasí, ale každopádně to je pro nás velice nepříjemný soupeř. Oni před nedávnem změnili trenéra, hráči se budou chtít předvést. I když jsme naposledy u nich vyhráli, tak se nám proti nim výsledkově příliš nedaří," řekl před nedělním duelem kouč Frýdlantu Josef Sláma.

„Frýdlant má kvalitní tým, záležet bude také na počasí a terénu. My bychom velice rádi navázali na výkon, který jsme podali v zápase proti Českému Těšínu. Samozřejmě ale s výjimkou chyb, které nás stály góly," přeje si petřkovický obránce Filip Smékal.

Krajský přebor, 13. kolo – sobota 3. listopadu: Český Těšín – MFK Vítkovice 14.30 (rozhodčí: Picmaus), Heřmanice – Dětmarovice 14.30 (Streit), Hradec n. Mor. – Dolní Benešov 14.30 (Kaloč). Neděle 4. listopadu: Polanka – Frenštát p. R. 14.30 (Bátrla), Frýdlant n. O. – Petřkovice 14.30 (Latoň – Švec, Šimek), Krnov – Slavkov 14.30 (Jahoda), Bohumín – Frýdek-Místek B 14.30 (hřiště Za parkem, Tomšík – Pustějovský, Bartoš), Pustá Polom – Háj ve Slezsku 14.30 (Kantor).

(sch, zd)