Již třetí sezonu mohou fotbalisté našeho okresu (od 2. ligy po I. B třídy, pozn. red.) bojovat o hlavní cenu společnosti D-Sport, která do soutěže věnovala kopačky dle vlastního výběru. Šestým vítězem se stal kanonýr Sedlišť, Dominik Krejčok, který v jarních odvetách nastřílel celkem osmnáct branek. „Přiznám se, že jsem zpočátku tu soutěž ani moc nevnímal. Nikdy jsem nebyl v popředí nějakých střeleckých tabulek, takže jsem se věnoval jen tomu, co mě baví, a to je fotbal. Až potom mě na to upozornil můj táta, takže když jsem v závěru soutěže dal gól, věděl jsem, že mi v soutěži pomáhá," svěřil se při rozhovoru mladý nadějný fotbalista.

Závěr soutěže jste tedy už vnímal daleko intenzivněji?
To už jo. Bylo mi ale moc líto Kuby Teplého (oba jsou bývalí spoluhráči z Frýdku-Místku, pozn. red.), jelikož on ty góly dával za třetiligový Frýdek, což měl daleko těžší pozici, než já v I. B třídě.

Na podzim jste nastřílel 13 gólů, na jaře už 18. To si vás soupeři méně hlídali?
To ne, spíš to bylo o tom štěstíčku. Já na jaře neměl ani formu, jelikož jsem ještě před začátkem soutěže musel na vyšetření, kde mi diagnostikovali genetický problém. Jednu chvíli to vypadalo, že s fotbalem skončím nadobro, ale nakonec mi fotbal doktoři přeci jen nezakázali.

V kolika jarních zápasech jste tedy chyběl?
Myslím, že jsem vynechal čtyři nebo pět utkání.

Za sezonu jste tedy nastřílel 31 branek. Byly častěji dosaženy hlavou nebo nohou?
Spíš nohou.

Jaké jsou cíle pro další sezonu?
Se Sedlištěmi se nám podařilo postoupit do I. A třídy, takže tím klubovým cílem bude pohybovat se někde ve středu tabulky. A můj osobní cíl je, abych zase ten gólový rekord o něco vylepšil.