Sokol Lískovec Lokomotiva Petrovice 4:2 (3:0)

V hostujícím dresu vyběhl v základní jedenáctce také záložník Zdeněk Holý, který lískovecký trávník ze svého působení v tomto klubu velice dobře zná. Ani on však se svými spoluhráči nebyl schopen zabránit výborné hře domácího celku v prvním poločase. Už po osmi minutách hry se měnilo skóre. To centr Hoppa prodloužil Kovařík na zadní tyč a nikým nekrytý Tomáš Boráň poprvé rozjásal lískovecké fanoušky.

Po čtvrthodině hry udeřili domácí podruhé. Útočník Kovařík využil zaváhání petrovických stoperů a bylo to 2:0. A aby toho nebylo málo, po dalších dvou minutách hry připravil Kovařík míč pro skórujícího Boráně, takže po 18 minutách hry bylo vlastně o vítězi duelu rozhodnuto. „Klukům vstup do zápasu vyšel náramně. Po dvaceti minutách vlastně nebylo co řešit. Soupeře jsme trestali hlavně z jeho chyb. Řekl bych, že to byl základ našeho úspěchu v tomto zápase," hodnotil první pětačtyřicetiminutovku kouč Lískovce Karel Orel.

Po změně stran se nejprve v 68. minutě podařilo hostujícímu Šustrovi snížit na rozdíl dvou branek, pohodu na domácí kopačky vrátil po Dobrovolného rohu a pohotové dorážce Škorík 4:1. Petrovice pak v 90. minutě pouze kosmeticky upravily výsledek, když Šuster proměněnou jedenáctkou trestal penaltový zákrok Škoríka. „Hosté se ve druhé půli snažili ještě s výsledkem něco udělat, naštěstí jsme na jejich gól pak dokázali reagovat. Naše vítězství je určitě zasloužené," radoval se z první domácí výhry Karel Orel.

Branky: 8. a 18. T. Boráň, 16. Kovařík, 82. Škorík 68. a 90. Šuster. Diváci: 90.

Lískovec: Hlaváč David Javorek, Škorík, J. Prokeš, Hopp (74. Korneta) Talián, Juříček, Dobrovolný (88. Dalibor Javorek), Juřica (90. Pánek) Kovařík, T. Boráň (65. Vávra). Trenér: Karel Orel.