FK FOTBAL TŘINEC – FK BANÍK SOKOLOV 1:0 (1:0)

Rozhodující situace vznikla pár minut po zahájení střetnutí. Domácí získali výhodu trestného kopu, Siegl našel polovysokým centrem Hanuse a ten propálil brankáře Bučka. „Povedlo se mi to trefit přímo z voleje, gólman si míč přizvedl do šibenice,“ vylíčil František Hanus jiný gólový okamžik utkání.

Branek mohlo padnout daleko více. Pákrát zahrozili hosté, ale Lipčák stál vždy na správném místě, střely Hanzlíka i Mliky zneškodnil a po ráně Vrtělky mu pomohlo břeno. Tyč na správném místě měl i jeho protějšek Buček, konstrukci jeho brány orazítkoval Maroši. Do stoprocentních možností se dostali i Malíř s Jouklem, dvěma loženkami pohrdl Nekuda.

Zápas se vyznačoval velkým počtem žlutých karet. Hostům arbitr Adámek ukázal čtyři, domácím hned sedm. „Pokud to jsou karty vyplývající ze hry, jako dnes za fauly, pak je to v pořádku, takových může být klidně i dvacet. Jestliže ovšem padají po nedisciplinovanosti a protestech, je to špatně,“ podotkl kapitán Třince Martin Lipčák, který už po čtyřicáté v duelu Třince nepustil za svá záda míč.

BRANKA: 8. Hanus. Rozhodčí: Adámek, ŽK: Hanus, Kuděla, Joukl, Maroši, Szmek, Lipčák, Matoušek – Vrtělka, Dvorník, Benda, Šindelář. Diváci: 1096. Poločas: 1:0.

TŘINEC: Lipčák – Matoušek, Kuděla, Rehák, Siegl – Malíř, Hanus (85. Pospíšil), Maroši, Joukl – Gavlák (61. Szmek), Nekuda (75. Surynek). Trenér: Ľubomír Luhový.

(rom)