Druhý ročník mezinárodního fotbalového turnaje starších pánů se odehrál na počest bývalého dobratického fotbalisty Petra Hromady, který opustil nejen fotbalový trávník, ale především své kamarády, nečekaně v lednu loňského roku.

Zápasy na zrekonstruovaném hřišti se hrály na 2×35 minut. Los, který proběhl na samém začátku turnajového dne, rozhodl, že úvodní střetnutí obstará domácí celek a tým TJ Tošanovice. Z těsné výhry 2:3 se nakonec radoval soupeř. Ve druhém semifinálovém utkání se představili hosté z polského LKS Blyskawica Konczyce Wielkie, kteří nestačili na celek z Horního Žukova (3:6). „V polední přestávce funkcionáři a hráči TJ Dobratice uctili památku svého spoluhráče a kamaráda položením květin a zapálením svíce u jeho hrobu na nedalekém hřbitově,“ řekl Karel Moškoř z dobratického oddílu. Přestávku mezi zápasy o konečné umístění vyplnily pak nejmladší fotbalové naděje, a to přípravky Dobratic a Tošanovic. Domácí benjamínci zvítězili 2:0.

Utkání o konečné třetí místo: TJ Dobratice – LKS Blyskawica Konczyce Wielkie 7:1, finále: TJ Tošanovice – TJ Horní Žukov 2:1. V pohledném a vyrovnaném utkání strhli v závěru vítězství dvěma brankami na svou stranu Tošanovičtí a získali do svého držení putovní pohár.

Utkání s přehledem rozhodovali rozhodčí Konderla a Chmiel.

(moš)