Ústí nad Labem – Fotbal Třinec 1:0 (0:0)

Domácí byli blízko prvního gólu už v 17. minutě, kdy Džuban z bezprostřední blízkosti mířil pouze do tyče. Na druhé straně mohlo udeřit ve 29. minutě, kdy gól Surynka nebyl pro dřívější přerušení hry rozhodčím uznán. „Rozhodčí má samozřejmě právo udělit výhodu, bohužel tady se tak nestalo. Tu situaci posoudil necitlivě,“ hněval se třinecký kouč po utkání.

Jedinou branku utkání tak přinesla 63. minuta. To se po centru domácího záložníka Volka prosadil Brunclík. Vzápětí dvakrát zahrozil ústecký Veverka, ale ani v jednom případě nebyl úspěšný. Když pak v 86. minutě zlikvidoval brankář Novák hlavičku hostujícího Hupky, skončil duel těsným vítězstvím exligisty. „Náš výkon hodnotím chvalitebně. Vstup do utkání nám moc nevyšel, měli jsme problém s pohybem domácích hráčů. Poté se hra vyrovnala a diváci viděli velice dobrý zápas. Projev obou týmů byl fotbalový,“ řekl po utkání Ľubomír Luhový. Ústí si tak nadále drží nejen domácí neporazitelnost, ale také vedoucí příčku tabulky.

Branka: 63. Brunclík. Rozhodčí: Ardeleánu – Moláček, Urban. ŽK: Veverka, Zeman, Jablonský – Nekuda, Rehák. Diváci: 646.

Třinec: Lipčák – Malíř, Kuděla, Hupka, Matoušek – Pešek (70. Joukl), Maroši, Rehák (76. Siegl), Celák – Surynek, Nekuda (78. Gavlák). Trenér: Ľubomír Luhový.