Real Lískovec – FK SAN-JV Šumperk 1:2 (0:0)

Oba celky nastoupily do utkání ve svižném tempu a jako první zahřál v 5. minutě hostujícího brankáře Bednára ze dvaceti metrů Hojdysz. Po dalších pěti minutách o sobě dali vědět i hosté, ale Horák si na Polacha nepřišel. Ve 22. minutě pronikl po pravé straně Chlebek, odcentroval na Šrámka, ale ten míč netrefil přesně. O chvíli později po centru Holého mířil z dobré pozice nad branku Hojdysz.

Do poločasu se diváci branky nedočkali, ale po změně stran do hry vstoupili lépe domácí. Po centru Klimase ve 47. minutě se míč dostal k Broulíkovi a ten otevřel skóre utkání – 1:0. Hned minutu nato zahrál hostující hráč ve vápně rukou, ale penalta se nepískala. Lískovečtí byli v těchto chvílích při chuti. V 50. minutě Šrámek našel přesnou přihrávkou Klimase a jeho prudkou střelu vytěsnil Bednár na roh. Po hodině hry předvedl skvělý zákrok brankář Polach, když z bezprostřední blízkosti zlikvidoval hlavičku Szösze.

Hostům se nakonec podařilo výsledek otočit po dvou rohových kopech v 69. a 71. minutě. Nejdříve z bezprostřední blízkosti srovnal stav Přikryl a poté přidal druhou branku Klesnil. Vlna nevole se snesla na rozhodčího Mojžíše (utkání se mu příliš nevyvedlo) v 83. minutě, když i po zákroku na pronikajícího Šrámka v pokutovém území zůstala jeho píšťalka němá. V 86. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Horák. Závěrečný tlak přes veškerou snahu domácích již vyrovnání nepřinesl.

Rozhodčí: Mojžíš, ŽK: 0:4, ČK: 0:1, diváci: 112.

Lískovec: Polach – Chlebek (78. Staník), Maléř, Žídek, Holý – Klimas (78. Mandičák), Hojdysz, Kubáň, Vokoun – Šrámek, Broulík. Trenér: Martin Šrámek.

(zd)