Nejlepší formu prokázali mladí fotbalisté z MFK Frýdek-Místek, kteří prošli celým turnajem bez jediného zaváhání, druhá skončila olomoucká Sigma, třetí byly Vítkovice. „Kluci se v Hlučíně předvedli ve velice dobrém světle, asi jim zdejší umělá tráva svědčila,“ smál se trenér frýdecko-místeckých žáků Radek Šmíd. „Nastříleli jsme nejvíce branek ze všech, navíc jsme jich také i nejméně dostali, takže naše vítězství je zcela zasloužené,“ dodal Šmíd.

Mladí valcíři vstoupili do turnaje vítězstvím 3:1 nad ostravským Baníkem. „V našem prvním zápase bylo na klucích vidět, že chtějí vyhrát a oplatit tak Baníku prohru z posledního turnaje, který se hrál v Ostravě. Soupeře nepouštěli vůbec do šancí, ba naopak, zahazovali jednu příležitost za druhou. Pak se nám přeci jen podařilo třemi brankami udolat ostravského brankáře,“ hodnotil první vystoupení Frýdku asistent trenéra Martin Rojíček.

Ve druhém zápase změřili Frýdečtí síly se Sigmou Olomouc. „Do utkání se Sigmou naši hráči doslova vlétli a během sedmi minut nasázeli soupeři čtyři branky. Poté jsme si už jen kontrolovali s přehledem zbytek zápasu,“ radoval se z druhé turnajové výhry trenér Šmíd. Mladí valcíři si tak po dvou vítězných duelech zvýšili sebevědomí, což bylo rázem poznat i na jejich hře. Třetím soupeřem na hlučínské umělé trávě byli stejně staří fotbalisté Vítkovic. „To byl natěšený soupeř, který nám chtěl vrátit porážku z Hadamczikova memoriálu. Nám naštěstí velice dobře zachytal brankář Lukáš Čulák a navíc se dařilo Honzovi Kubalovi, který svými třemi brankami vlastně utkání rozhodl,“ chválil své svěřence Rojíček. V posledních dvou střetnutích již frýdecko-místečtí mladíci své výsadní postavení jen potvrdili. Slovenský Juventus Žilina porazili 9:3 a domácí Hlučín doslova smetli 13:1. „Proti Žilině náš výkon ještě vzrostl. Soupeř hrozil převážně jen z brejkových situacích, ze kterých nám ale vstřelil tři branky. Proti domácím hráli kluci naprosto v pohodě, jelikož již věděli, že celý turnaj vlastně vyhráli. V dobrém světle se ukázal Kubala, který dal čtyři góly. Potěšujícím faktem je, že se vlastně každému našemu hráči podařilo na turnaji vstřelit alespoň jednu branku,“ chválil trenér mladších žáků Frýdku-Místku Radek Šmíd. Valcíři tak kromě poháru pro nejlepší tým turnaje a zlatých medailí, získali ještě jedno individuální ocenění, když Jan Kubala byl organizátory označen za nejlepšího hráče celého turnaje.

Výsledky MFK FM:
- Baník Ostrava 3:1 (branky FM: Křižák, Kubala, Buchlovský),
- Sigma Olomouc 4:0 (Kubáň, M. Fukala, Kubala, Zima),
- FC Vítkovice 4:1 (Kubala 3, Kubáň),
- Juventus Žilina 9:3 (Kubáň 2, Dryák 2, Křižák, Kubala, D. Bystroň, Zima, Buchlovský),
- FC Hlučín 13:1 (Kubala 4, M. Fukala 2, Želazko, Hajnoš, Křižák, D. Bystroň, Dryák, Buchlovský, Polášek).

Hlučínského turnaje se zúčastnili: Čulák - M. Fukala, Zima, Hajnoš, Želazko, Buchlovský, Kubala, Dryák, Křižák, D. Bystroň, Kubáň, Polášek. Trenéři: Radek Šmíd a Martin Rojíček.