FK Fotbal Třinec U21 – 1. FK Příbram 0:1 (0:1)

Jak už to tak někdy bývá, tak fotbal je také o chybách. Té největší se v duelu Třineckých s Příbramí dopustil jeden z domácích zadáků, když ztratil míč a pak se už jen díval, jak Dušek propálil bezmocného brankáře Brycha. Třinečtí na vlastním trávníku inkasovali po bezmála po pěti stech minutách. Ačkoliv na gólovou odpověď měli více než sedmdesát minut, míč za záda soupeřova gólmana nepropasírovali a nakonec s Příbramí prohráli i druhý vzájemný zápas. V tom prvním utrpěli nejtěžší prohru sezony v poměru 1:6.

V úterý 22. října od 15.30 hodin se junioři Třince mohou pokusit o reparát. Úkol to bude ale těžký, jelikož na jejich trávník vyběhnou fotbalisté brněnské Zbrojovky, loňského vítěze Juniorské ligy.

Branka: 18. Dušek. Rozhodčí: Marek, ŽK: Sporyz, Kufa – Soldát, Čížek.

Třinec: Brych – Sporysz, Samek, Preči, Byrtus – Hála (68. Dawid), Voves (46. Švábík), Trajkovski, Dostál – Christu (78. Kufa), Vlachovič (88. Machala). Trenér: Kamil Papuga.