Do utkání vstoupili domácí fotbalisté s větší chutí, hosté mohou děkovat brankáři Valasovi, že je podržel při šancích Jakuba Uherka, Végha či Vavrince. Ve 25. minutě vysunul Vavrinec přesnou kolmicí kanonýra Végha, jenže ten byl hostujícími zadáky ještě před šestnáctkou zastaven faulem.

Následný trestný kop zahrál Végh a přesnou střelou přes zeď otevřel skóre zápasu. Také druhá půle začíná šancemi domácího celku. V té první ještě Végh neuspěl, ale po vysunutí Horňákem již byl o chvíli později úspěšný – 2:0.

Hosté se s nepříznivým stavem nehodlají smířit, ale po rychlém brejku přidávají domácí v 77. minutě zásluhou Horňáka třetí branku. Konečnou podobu výsledku pak stanovuje deset minut před koncem Végh.

Sokol Baška – SK Metylovice 4:0 (1:0)

Branky: 25., 58., 80. Végh, 77. Horňák. Rozhodčí: Zeman – Bartek, Pánek. Diváků: 80

Baška: Janešík - Podžorný, Jiří Uherek, Galuszka, Vítek - Novák (71. Trněný), Jak. Uherek, Konečný, Vavrinec (86. Tománek) - Végh, Horňák (77. Hutník). Trenér: Arnošt Uherek

Metylovice: Valas - Machů (41.Drastich), Král, Hadámek(66.Kozel), Biolek - Němec, Bražina, Smilovský, Fulnek - Rypka (46.Strouhal), Platoš. Trenér: Tomáš Tvrdý