Sokol Baška – TJ Klimkovice 2:4 (1:2)

Fotbalisté Bašky vstoupili do svého druhého utkání na turnaji a opět neuspěli. Spousta hráčů se v první půli seznamovala s terénem, na kterém hráli vůbec poprvé v životě. Do vedení se dostaly Klimkovice po nedorozumění obrany s brankářem Michálkem.

Zásluhou Kowalczyka bylo o pár minut později srovnáno, ale ještě před poločasovým odchodem do kabin skórovali hosté podruhé. Ve druhé půli byli hráči Bašky lepší, jenže ani Boháč, a vzápětí ani Kolář, na brankáře Klimkovic nevyzráli. Proto přišel trest v podobě třetí branky v síti brankáře Michálka. Seriál zahozených šancí poté pokračoval. Baška neproměnila ani pokutový kop.

Nakonec na 2:3 snížil krásnou střelou pod břevno Jiří Škola. Hráči Bašky se snažili o vyrovnání, ale veškeré naděje jim vzali hosté v poslední minutě, kdy se jim podařilo skórovat po rohovém kopu. Baška tedy prohrála i druhé utkání na turnaji.

Baška: Michálek – Filip, Stanczak, Korbáš, T. Boháč – Procházka, Kowalczyk, J. Škola, Lysek – Janíček, Kolář. Střídali: Richter, Podešva. Trenér Arnošt Uherek.