První půle nabídla pořádnou přestřelku, šest branek a skóre 3:3. „Bylo to nahoru dolů. Druhý poločas byl už ale v naší režii,“ řekl pro Deník hostující Stanislav Cabák, který se v prvním poločase trefil dvakrát. Svým třetím gólem pak krátce před koncem upravil na konečných 5:3 pro Lískovec.

Čtyřiatřicetiletý fotbalista sice letos zasáhl jen do dvou zápasů, na kontě už má ale čtyři branky. „Být v partě, to je pro mě velká radost, užívám si srandu v kabině. Výsledky už pro mě nejsou hlavní, ale jasně, že když vyhrajeme, tak je lepší nálada,“ usmál se.

Stanislav Cabák si před lety krátce vyzkoušel druhou ligu za Třinec, působil i ve Frýdku-Místku, se kterým hrál třetí nejvyšší tuzemskou soutěž. Před více než deseti lety však kariéru kvůli zdravotním problémům uzavřel. „Pak mě ale oslovili kamarádi, se kterými jsem hrál ve Frýdku-Místku. Zeptali se mě, jestli bych nešel do Lískovce, a tak jsem za tým odehrál už loni pár zápasů. Ale kdy jsem dal poslední hattrick, to už vážně nevím,“ prozradil.

Jeho zdraví už není nejpevnější, pokud ale může, tak Lískovci vždy pomůže. „Už nejsem nejhubenější ani nejatletičtější. Tréninky kvůli práci moc nestíhám, zestárl jsem o 25 kilo, ale jsem moc rád, že jsem zpátky. A taky mě těší, že hraji soutěž, kde nejsem jediným, kdo ve druhém poločase fyzicky odpadá,“ prohodil s úsměvem na tváři.

Lískovec letos v soutěži dvakrát vyhrál a další dva zápasy prohrál. V tabulce mu zatím patří sedmé místo. „Chceme si dobře zahrát, a pokud se bude dařit, tak i vyhrávat. Hlavně chceme rozdávat radost. Jsem moc rád, že u toho zase můžu být. Sice není jednoduché plánovat víkendy podle fotbalu, ale manželka se mnou má trpělivost, tak snad to tak i zůstane,“ uzavřel.