Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

David Hejda slaví celkové prvenství

Region – Čtenářská soutěž Tip liga o víkendu skončila svou další část. V závěrečném kole se rozhodlo, že vítězem 18. ročníku se stal David Hejda z Frýdku-Místku.

19.6.2012

TIP LIGA - logo.Foto: DENÍK

Rovněž je znám držitel pláta piv za vítězství ve třináctém hracím kole Tip ligy.

Poslední kolo Tip ligy rozhodlo, že celkovým vítězem soutěže se stal David Hejda z Frýdku-Místku, který v posledním kole uhrál o šest bodů více, než jeho největší pronásledovatel Petr Juřica. Na vítěze tak čeká hlavní cena, kterou je barevný LCD televizor od fa D-Sport. Po posledním kole jsou také známi výherci na dalších místech. V tabulce pak naleznete ceny, které získali soutěžící na prvních čtrnácti místech.

Pokud po posledním kole měli soutěžící na prvních místech stejný počet bodů, rozhodovalo: 1) větší počet titulů Tipař kola, 2) větší úspěšnost v Supertrefě, což je počet vstřelených branek z desíti nabízených zápasů v jednotlivých kolech. Doposud počítač seřazoval soutěžící podle celkově dosažených bodů, bodů v posledním kole a pak abecedně podle příjmení. Také v posledním kole jste hráli o karton piv. Z vítězství ve 13. kole Tip ligy se raduje díky lepší Supertrefě Jiří Pavlica z Frýdlantu nad Ostravicí, který si tak může vyzvednout cenu v redakci (Region Frýdecko-Místecko, 8. pěšího pluku 2380, Frýdek-Místek, 3. patro, číslo dveří 71) nebo se domluvit na převzetí ceny na telefonním čísle 606 666 510.

Daniel Božoň - permanentka MFK Frýdek-Místek

Jiří Kielar - 2 hodiny tenisu v Tennis V & K ACADEMY + lekce ve fitness Amazing S & V

Vlasta Myslikovjanová - poukázka v hodnotě 100 Kč – restaurace U Splavu

Jiří Pavlica - plato piv Radegast (0,5 l – 24 ks)

Jiří Tesařík - láhev – restaurace Lašská jizba

Co rozhodlo?

O určení pořadí na konečné 2. a 3. místě rozhodl větší počet úspěšných Supertref. Antonín Valošek jich měl 8, třetí v pořadí, Petr Juřica, 7. Určit přesné pořadí u hráčů na konečném 5. až 10. místě bylo ještě složitější. Pátý se umístil František Oborný, jelikož se v 6. kole stal Tipérem kola, což nikdo další z jeho soupeřů v 18. ročníku Tip ligy nedokázal. U ostatních hráčů se muselo rozhodovat již v úspěšnosti Supertrefy. Šestý Daniel Božoň nasbíral 9 bodů, sedmý Jiří Kielar 5, osmý byl Petr Hruštinec se 2 body. Ve prospěch devátého Pavla Pánka hrála větší úspěšnost v přímém uhodnutí Supertrefy, takže desátý skončil František Klimánek. Oba měli pouze 1 bod. V duelu o konečné 11. – 12. místo byl jasně úspěšnějí Lukáš Nikl (12 b) před Josefem Hejdou (2 b). Také pořadí na 13. – 16. místě musela určit úspěšnost v Supertrefách. Třináctý tedy skončil Vladimír Tomášek (7 b), na 14. pozici skončila nejlepší žena soutěže Vlasta Myslikovjanová (6 b), patnáctý Jiří Pavlica (2 b) a šestnáctý Ján Balko (1 b).

19.6.2012 VSTUP DO DISKUSE
Ivo Vondrák.

ON-LINE rozhovor s Ivo Vondrákem, hejtmanem a krajským lídrem ANO 2011

Utkání 14. kola hokejové extraligy: HC Oceláři Třinec vs. HC Kometa Group.
19

Mistr vyšel ve Werk Areně naprázdno! Oceláři zdolali Kometu

Houbař zemřel u Jablunkova po pádu z patnáctimetrového srázu

Osmašedesátiletý houbař v úterý spadl z asi patnáctimetrového srázu nedaleko jablunkovské části Radvanov. Pád nepřežil, letos je už třetí obětí houbařské sezony v Beskydech.

Vítkovice se zadrhly, Třinec se drží na špici

První čtvrtina základní části hokejové extraligy patří minulosti. Ostravané se nemohou vymanit z krize, Slezané si hlídají umístění mezi elitou.

ON-LINE s Jiřím Vzientkem, krajským zastupitelem a kandidátem ČSSD do PČR

Kandidát ČSSD na poslance Parlamentu ČR a krajský zastupitel Jiří Vzientek odpovídal jako host on-line rozhovoru Deníku na dotazy čtenářů.

Laser ukázal, že firma šetřila na asfaltu. Silnici zřejmě opraví znovu

Vedení kraje nedávno začalo pomocí laserového zaměřování kontrolovat firmy, jak kvalitně opravují vozovky. Používá k tomu technologii, která pomocí paprsku dokáže změřit tloušťku asfaltu. A pochybení se ukázalo hned při prvním testu.