Staré Město - Dětmarovice 0:3 (0:1)

Hosté si do Starého Města přijeli pro vítězství. „Chtěli jsme vycházet ze stejných základů jako proti Smilovicím. Věděli jsme, že domácí jsou velmi nebezpeční,“ podotkl trenér hostí Petr Czyž.

První vážnější šanci si vypracovali domácí ve 25. minutě, ale Baroš z úhlu nedokázal dopravit míč do sítě. A tak udeřilo na druhé straně. Střelu Schimkeho ještě brankář Sedlář vyrazil, ale na dorážku J. Czyže již neměl. Druhá půle již vyzněla lépe pro hosty. „Připadalo mi, jako by se na zápas již domácí vykašlali. Například zaútočili v sedmi lidech, ale jakmile o míč přišli a my podnikali kontr, už se jim zpět do obrany vracet nechtělo,“ přidal zajímavý postřeh kouč hostí.

Ve 49. minutě podnikly Dětmarovice rychlou akci a Matušík zvyšoval na 0:2. O chvíli později mohl snížit Němec, jenže svou šanci prováhal. V 61. minutě došlo k zajímavé situaci, kdy rozhodčí Beran odpískal pokutový kop, ale následně jej po poradě se svým asistentem odvolal. Hosté pečetili své zasloužené vítězství v 68. minutě, kdy se trefil opět Matušík. „I přes porážku mužstvu děkuji za bojovnost. Hlavně nás podržel brankář Sedlář,“ řekl po utkání domácí trenér Lubomír Pokluda.

Staré Město: Sedlář – I. Valas – Prokeš (75. Kaňok), Recman, Vojkovský – Adámek, Konečný, Talaš, Slíva – Šafranko (22. Němec), Baroš (83. Bílek). Trenér: Lubomír Pokluda.