Ve 32. minutě si po trestném kopu nejvýše vyskočil hostující Meca, mířil však jen do náruče brankáře Barana. Nakonec branky v první půli padaly až v samotném závěru. Ve 44. minutě se po centru z pravé strany prosadil domácí Filipčík – 1:0. Z následného útoku se podařilo hostům vybojovat rohový kop a z něj Jančálek hlavou vyrovnal. Po změně stran nejprve zahrozili hosté, kdy po Jančálkově centru mohl skórovat v dobré pozici Novák. Domácí se dočkali v 78. minutě, když se po rychlém protiútoku krásně trefil Dušan Šmahaj – 2:1. Dobrá: P. Baran – Kendzior (68. Papřok), Zářický, Zícha, Rajnoch – Palarčík, Herník, Velčovský (80. Imričko), D. Šmahaj – Uherek, Filipčík (89. J. Baran). Trenér Arnošt Uherek. Raškovice: Plachký – Foldyna, Kacíř, Zeman – Kořínek, Vochta, Šimek, Gottwald, Novák – Jančálek (61. Feike), Meca (83. Škapa). Trenér Bohuslav Sládeček.