Dobratická Veselá vstřelila šest branek

Dobratice - Fotbalistky Dobratic čekal po překvapivé výhře na půdě lídra MSLŽ Nových Sadů tentokráte soupeř z opačného konce tabulky. Hráčkám z Veřovic se příliš šancí před utkáním nedávalo.

10.4.2008

Ilustrační fotoFoto: archiv

TJ Dobratice – DFK Veřovice 13:0 (6:0)

Již podzimní utkání ve Veřovicích skončilo historicky nejvyšší výhrou dobratických fotbalistek na hřišti svého soupeře (Dobratice tam vyhrály 9:0, pozn. redakce), takže se dal předpokládat podobný průběh. První gól dali domácí ve 12. minutě hry, kdy z první vážnější situace skórovala s přispěním hostující brankářky Veselá. O šest minut později mohla zvýšit Heroková, jenže netrefila zcela odkrytou část hostující branky. Poté na hřišti začala kralovat Veselá, která do 33. minuty vstřelila další dvě branky a docílila tak čistého hattricku. Na hřišti v tento moment kralovalo pouze domácí mužstvo, které ještě do poločasu navýšilo své vedení na 6:0.

Ani druhý poločas neměl jiný průběh než ten první. Hned ve 48. minutě potrestala chybu hostující brankářky Šmídová. Po hodině hry se opět dvakrát trefila nejlepší hráčka utkání Veselá. Zdecimovaný soupeř pouze přihlížel střeleckému koncertu domácích, kdy se konečné skóre zastavilo na čísle 13:0. Toto jednoznačné vítězství domácích potěšilo nejvíce výborné dobratické fanoušky, kteří se o víkendu fotbalem bavily a vytvořili výbornou atmosféru. „Svého soupeře jsme přitlačili na jejich polovině již od úvodních minut a v podstatě bylo jen otázkou času, kdy začnou padat branky. Velice dobré utkání odehrála Veselá, která vstřelila šest branek. Holky si dnešní utkání doslova užily a věřím, že si i s chutí zastříleli,“ řekla k utkání vedoucí dobratického družstva Sylva Scheyerová.

Branky: 12., 26., 33., 41., 62., 65. Veselá, 39. a 66. Dunová, 45. a 88. Skočkovská, 48. Šmídová, 70. Školová, 74.Heroková.

Dobratice: Krpcová – Dybová, Školová, Dunová, Spratková -Brantálová, Veselá, Skočková, Uhrová- Šmídová, Heroková. Trenér Jakub Melár.

Moravskoslezská fotbalová liga žen – 13. kolo:

DFK Holešov – ČSAD Havířov 0:3 (0:2) – Branky: Hyklová, Minolová, Mynářová.

FC Vítkovice – 1.FC Přerov 0:3 (0:1) – Branky: Glozygová, Mokrošová, Novodomská.

Slavia Stachovice – Valašské Meziříčí 1:0 (1:0) – Branka: Orságová.

Spartak Lubina – TJ Krnov 2:0 (0:0) – Branky: Michnová, Marková.

Slovan Ostrava – FK Nové Sady 0:1 (0:0) – Branka: H. Lexová.

Tabulka střelkyň po 13 kole:

21 – Drahníková (Nové Sady), 18 – Marková (Lubina), 16 – Volfová (Havířov), 15 – Lexová (Nové Sady).....10 – Veselá, 5 – Heroková, Dunová, 4 – Dětská, 3 – Zámečníková, Horváthová, Šmídová, 2 – Plačková, Kuhová, 1 – Stábravová, Spratková, Školová (všechny Dobratice).

(pop)

10.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Seřizovači 19 000 Kč Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů OBRÁBĚČ KOVŮ - SOUSTRUŽNÍK (ZamK). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: A02 z:1/11/2018 (ZamK), Zkušenosti s obráběním na CNC strojích, znalost čtení výkresové dokumentace, znalost práce s měřidly., Nabízíme:, - variabilní složka mzdy (prémie), příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době, stravenky., Kontakt e-mailem viz výše.. Pracoviště: Novogear, spol. s r.o.*, 17. listopadu, č.p. 2245, 738 01 Frýdek-Místek 1. Informace: Denisa Kudrová Brancová, . Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 18 000 Kč Číšníci a servírky ČÍŠNÍK - SERVÍRKA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: A16 a:3/7/2018, a:12/11/2018, Vyučení i absolvent. Směny krátký - dlouhý týden (10,00-17,00 a 17,00-23,00 hod.), Kontakt - viz výše (PO-PÁ 09,00-11,00 14,00-18,00 hod.). Pracoviště: Corse lumi s.r.o. - pracoviště restaurace "jiný svět", tř. T. G. Masaryka, č.p. 496, 738 01 Frýdek-Místek 1. Informace: Milan Muťka, +420 606 785 671. Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 20 000 Kč Úředníci ve skladech VEDOUCÍ EXPEDICE MASA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: A11 z:2/11/2018 a:8/11/2018, Požadujeme:, - spolehlivost, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti., Nabízíme:, - zaměstnání u dlouhodobě zavedené, stabilní společnosti, - závodní stravování, zaměstnanecká sleva na prodejnách, - dynamický kolektiv., Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.. Pracoviště: Beskydské uzeniny, a.s., Příborská, č.p. 520, 738 01 Frýdek-Místek 1. Informace: Milan Hoffman, +420 604 297 088(ÚT,ČTV07:00-12:00hod.). Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Ostatní specialisté a 18 000 Kč Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: A11 Z:22/8/2018 a:12/11/2018, Rozvrh pracovní doby:, - po-pá, ranní směny - pružná pracovní doba., Požadujeme:, - ŘP skup. B výhodou, Náplň práce:, - zvládání sociální agendy v DD, - komunikace s úřady, zákonnými zástupci, soudem, OSPOD a dalšími, - vyřizování vybrané korespondence, - práce s datovou schránkou, - plnění výkazů v elektronické podobě, - shromažďování podkladů pro účetnictví, - doprovázení dětí k lékařům, objednávání termínů kontrol, objednávání léků.. Pracoviště: Dětský domov kombinovaný rodinného typu bl.marie antoníny kratochvílové,řepiště [792], Lipová, č.p. 222, 739 32 Vratimov 1. Informace: Renáta Filatova, +420 731 604 047,558 640 690.

Počet baníkovců, kteří dorazili do Opavy, přesahoval hranici jednoho tisíce lidí.