Dobratická Veselá vstřelila šest branek

Dobratice - Fotbalistky Dobratic čekal po překvapivé výhře na půdě lídra MSLŽ Nových Sadů tentokráte soupeř z opačného konce tabulky. Hráčkám z Veřovic se příliš šancí před utkáním nedávalo.

10.4.2008

Ilustrační fotoFoto: archiv

TJ Dobratice – DFK Veřovice 13:0 (6:0)

Již podzimní utkání ve Veřovicích skončilo historicky nejvyšší výhrou dobratických fotbalistek na hřišti svého soupeře (Dobratice tam vyhrály 9:0, pozn. redakce), takže se dal předpokládat podobný průběh. První gól dali domácí ve 12. minutě hry, kdy z první vážnější situace skórovala s přispěním hostující brankářky Veselá. O šest minut později mohla zvýšit Heroková, jenže netrefila zcela odkrytou část hostující branky. Poté na hřišti začala kralovat Veselá, která do 33. minuty vstřelila další dvě branky a docílila tak čistého hattricku. Na hřišti v tento moment kralovalo pouze domácí mužstvo, které ještě do poločasu navýšilo své vedení na 6:0.

Ani druhý poločas neměl jiný průběh než ten první. Hned ve 48. minutě potrestala chybu hostující brankářky Šmídová. Po hodině hry se opět dvakrát trefila nejlepší hráčka utkání Veselá. Zdecimovaný soupeř pouze přihlížel střeleckému koncertu domácích, kdy se konečné skóre zastavilo na čísle 13:0. Toto jednoznačné vítězství domácích potěšilo nejvíce výborné dobratické fanoušky, kteří se o víkendu fotbalem bavily a vytvořili výbornou atmosféru. „Svého soupeře jsme přitlačili na jejich polovině již od úvodních minut a v podstatě bylo jen otázkou času, kdy začnou padat branky. Velice dobré utkání odehrála Veselá, která vstřelila šest branek. Holky si dnešní utkání doslova užily a věřím, že si i s chutí zastříleli,“ řekla k utkání vedoucí dobratického družstva Sylva Scheyerová.

Branky: 12., 26., 33., 41., 62., 65. Veselá, 39. a 66. Dunová, 45. a 88. Skočkovská, 48. Šmídová, 70. Školová, 74.Heroková.

Dobratice: Krpcová – Dybová, Školová, Dunová, Spratková -Brantálová, Veselá, Skočková, Uhrová- Šmídová, Heroková. Trenér Jakub Melár.

Moravskoslezská fotbalová liga žen – 13. kolo:

DFK Holešov – ČSAD Havířov 0:3 (0:2) – Branky: Hyklová, Minolová, Mynářová.

FC Vítkovice – 1.FC Přerov 0:3 (0:1) – Branky: Glozygová, Mokrošová, Novodomská.

Slavia Stachovice – Valašské Meziříčí 1:0 (1:0) – Branka: Orságová.

Spartak Lubina – TJ Krnov 2:0 (0:0) – Branky: Michnová, Marková.

Slovan Ostrava – FK Nové Sady 0:1 (0:0) – Branka: H. Lexová.

Tabulka střelkyň po 13 kole:

21 – Drahníková (Nové Sady), 18 – Marková (Lubina), 16 – Volfová (Havířov), 15 – Lexová (Nové Sady).....10 – Veselá, 5 – Heroková, Dunová, 4 – Dětská, 3 – Zámečníková, Horváthová, Šmídová, 2 – Plačková, Kuhová, 1 – Stábravová, Spratková, Školová (všechny Dobratice).

(pop)

10.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.

Valcíři důležitý duel ve Varnsdorfu nezvládli

Svou nelichotivou bilanci s varnsdorfskými fotbalisty Valcíři zlomit nedokázali. Hráče ze Šluknovského výběžku totiž neporazili ani na devátý pokus, navíc po porážce 1:0 klesli Frýdečtí až na samé dno druholigové tabulky.

OBRAZEM: Krajští lidovci ve sněmovně získali jen jeden mandát

/OHLÉDNUTÍ ZA VOLBAMI V KRAJI/ Zklamání po zveřejnění výsledků voleb zavládlo ve Frýdku-Místku v krajské a okresní kanceláři členů KDU-ČSL. Získali jen jeden mandát, který náleží znovu poslankyni Pavle Golasowské.

V Bystřici hořela střecha kotelny na pile

/FOTOGALERIE/ Šest jednotek hasičů zasahovalo v sobotu ráno v Bystřici u požáru střechy kotelny na velké pile. Jeden člověk se nadýchal kouře, předběžná škoda byla odhadnuta na půl milionu korun. Příčina vzniku požáru je v šetření.

Řepiště domácí televizní premiéru neustály

/FOTOGALERIE/ Devět stovek diváků vidělo tři góly. V Řepištích se v utkání fotbalové I.B třídy, skupiny C, nakonec z jasného vítězství 3:0 radovali hosté z Doubravy. Branky vítězů zaznamenali Pavel Entner, Kamil Antal a Jiří Kuzník.