TJ Krnov - TJ Comfort Dobratice 4:1 (1:0)

Úvod utkání patřil hostujícím hráčkám a je jen škoda, že náznaky šancí dobratická děvčata nedotáhly do zdárného konce. V 11. minutě tak přišel zákonitý trest, když se po rohovém kopu trefila hlavou domácí Šrabjrová. Inkasovaná branka na hostující hráčky psychicky zapůsobila, takže nebylo poté divu, že se na gólmanku Skočovskou valil jeden útok za druhým. Hostující brankářka však svůj tým držela nad vodou.

„V poločase jsme si v kabině spoustu věcí vyříkaly a chtěly jsme s výsledkem ve druhé půli něco udělat,“ prozradila trenérka hostujícího družstva Sylva Scheyerová. Začátek druhého poločasu skutečně hostujícím hráčkám vyšel a v 51. minutě srovnala Skočková. Postupem čase se hra opět vyrovnala. Velkou šanci ke skórování promarnila v 74. minutě hostující Veselá, která netrefila odkrytou část domácí branky. O pět minut později využila zmatku v hostující šestnáctce Schoberová a domácí fotbalistky opět o branku vedly. Závěrečné hry vabank krnovské hráčky náležitě využily, když na 3:1 upravovala svou druhou brankou v zápase Schoberová a v poslední minutě skórovala Fiedlerová.

„Dnes jsme odehráli velmi špatný první poločas a nebýt naší brankářky Skočovské, tak bylo rozhodnuto již v prvním dějství. Ve druhé půli bylo vidět, že holky hodně chtěly, dokonce jsme vyrovnaly, ale závěr druhé části hry jsme opět nezvládly. Bohužel takové šance, jakou měla Veselá, ty se musí proměňovat. V posledním zápase máme vše ve svých rukách a pokud porazíme Přerov, skončíme v letošním ročníku na čtvrtém místě. A to je vlastně našim cílem,“ řekla po utkání hostující trenérka Sylva Scheyerová.

Dobratice: Skočovská – Stabravová, Fishbachová, Skočková, Orečná – Dybová, Uhrová, Šmídová, Spratková – Veselá, Heroková. Střídaly: Čuboňová, Fotopulosová, Parancová. Trenérka Sylva Scheyerová.

Další výsledky 21. kola:

DFK Holešov – Spartak Lubina 1:2 (0:1)

Branky: Pechová – Michnová, Marková.

Nové Sady – Valašské Meziříčí 10:0 (5:0)

Branky: Bartošková 4, Lexová 3, Drahníková 2, Nováková.

Slavia Stachovice – FC Vítkovice 0:2 (0:1)

Branky: Nguyen Thi Hoa, Kloudová

1.FC Přerov – AFC Veřovice 11:0 (6:0)

Branky: Mokrušová 4, Glozygová 3, Mazalová 2, Faltová 2.

ČSAD Havířov – Slovan Ostrava 1:1 (1:1)

Branky: Kakáčová – Kotásková.