Dobratice – Nýdek 3:2 (1:1)

Domácí šli do vedení z pokutového kopu nařízeného za faul brankáře Kantora na Causidise. Roli exekutora se úspěšně zhostil Hlaváč. Hostům se podařilo ještě do přestávky vyrovnat. To po rohovém kopu úspěšně dorážel míč do sítě stoper Babilon. Po změně stran šly Dobratice znovu do vedení, které pak navýšily třetím gólem. Na závěrečné drama zadělal kontaktním gólem střídající P. Labaj, který se prosadil pár vteřin poté, co vběhl na hřiště. Body ale nakonec zůstaly v Dobraticích. „Domácí mají silné mužstvo, závěr si pohlídali. Dalo se u nich bodovat, jenomže to bychom nesměli udělat tak obrovské chyby jako při prvním a třetím gólu," řekl vedoucí nýdeckého mužstva Tomáš Michalík.

Dobratice: Holinka – Béla, Kolář, L. Klesniak, Lysek – Uherek, Oborný, Marián Causidis, Světlík – Hlaváč (90. Platoš), M. Dobiáš (83. T. Bortlíček). Trenér: Marián Korabík.
Nýdek: J. Kantor – Strokosz, Babilon (75. Raška), Hadrava, Cienciala (75. P. Labaj) – Tlacháč (80. Přibyla), Frýda, Kocur, Spratek – A. Kantor (65. Rakowski), Sikora (65. R. Labaj). Trenér: Pavel Mazurek.

(rom)