Do čela průběžného pořadí se vyhoupl útočník Sokola Sedliště Dominik Krejčok, který v jarních odvetách zaznamenal už jedenáct úspěšných zásahů. O čtyři góly méně má na svém kontě Jakub Teplý z MFK Frýdek-Místek. Třetí příčku drží prozatím Marek Šlosar z Fryčovic, který nastřílel branek pět.
POŘADÍ KANONÝRŮ (jaro 2013)
MSFL
Fotbal Třinec (19): 4 Pavel Malíř, Josef Čtvrtníček, 3 Tomáš Gavlák, Martin Motyčka, 2 Michael Hupka, 1 Pavel Eismann, Marek Kyselý, Petr Joukl.
Frýdek-Místek (12): 7 Jakub Teplý, 3 Radek Gulajev, 1 Václav Mozol, Jan Žídek.
Divize sk. E
Lískovec (6): 2 Ondřej Škorík, 1 Martin Šrámek, Lubomír Němec, Radim Pařenica, Jan Fasuga.
Krajský přebor
Frýdlant n. O. (7): 3 Jan Mandičák, 2 Tomáš Žáček, 1 Radomír Chýlek, Michal Němec.
Frýdek-Místek B (2): 1 Jiří Prokeš, Martin Bačík.
I. A třída sk. B:
SK Brušperk (11): 3 Jan Demel, 2 Radek Polášek, David Galajda, Vojtěch Šlesinger, 1 Petr Vodvářka, Jan Makúch.
TJ Smilovice (10): 3 Tomáš Ganczarczyk, 2 Jiří Topiarz, Jakub Štvrtňa, 1 Jaroslav Goj, Jan Opluštil, Lukáš Baron.
SK Čeladná (7): 4 Karel Maceček, 2 Kamil Indra, 1 Jan Drevňák.
TJ Bystřice (9): 4 Jiří Lachowicz, 2 Lukáš Noga, Aleš Kluz, 1 Jakub Rusz.
TJ Raškovice (5): 2 Radek Juřica, 1 Peter Drozd, Přemysl Glembek, Tomáš Klimek.
Staré Město (5): 2 Jan Talaš, Jan Blažek, 1 Tomáš Kozel.
I. B třída sk. B
Finstal Lučina (5): 2 Rostislav Krzyžánek, 1 Jakub Myšinský, Marek Kohut, Kamil Tomíček.
I. B třída sk. C
FK Staříč (7): 3 Dalibor Strakoš, 1 Jiří Váňa, Pavel Malý, Roman Řezáč, vlastní.
Sokol Sedliště (16): 11 Dominik Krejčok, 4 Petr Juřica, 1 Jan Pohludka.
TJ Mosty (10): 3 Tomáš Nieslanik, 2 Kamil Bula, Pavel Kolář, 1 Pavel Czepczor, Tomáš Stoszek, vlastní.
TJ Dobratice (10): 4 Michal Dobiáš, 2 Marián Causidis, 1 Lukáš Klesniak, Tomáš Světlík, Ondřej Skotnica, Lukáš Zeman.
Sokol Dobrá (4): 1 Jan Filipčík, Vojtěch Palarčík, Petr Rajnoch, Přemysl Bednárek.
1. FK Jablunkov (8): 3 Lukáš Komár, 2 Jan Martynek, Jakub Malyjurek, 1 Lukáš Marosz, Petr Hudzieczek.
Sokol Hrádek (6): 2 Marek Pav, 1 Karel Hromada, Rostislav Duda, David Janeczek, Jan Jochymek.
Sokol Fryčovice (16): 5 Marek Šlosar, 3 Petr Žurovec, 2 Adam Rimel, Petr Kobylák, 1 David Makúch, Milan Kužel, Tomáš Quitt, Jiří Plesník.
Sokol Nýdek (2): 2 Tomasz Spratek.
Sokol Hnojník (9): 2 Tomáš Jaworek, Marek Walica, Jan Hlávka, 1 Pavel Pszczotka, Lukáš Kušnirák, Martin Oborný.
I. B třída sk. D
FC Kozlovice (9): 3 Miroslav Bednář, Martin Krpec, 2 Miroslav Vyvial, 1 Jan Harabiš, Roman Vaverka.
Více k soutěži o nejlepšího kanonýra v nadokresních soutěžích najdete v pátek či v sobotu v tištěném Deníku.