Druholigový Fulnek porazil Frýdek-Místek

Fulnek-Stachovice - Fotbalisté Fulneku si v přípravě na druholigovou sezonu 2008/2009 po Vítkovicích (2:2) pozvali na hřiště do Stachovic další zkušený celek, Frýdek-Místek, hrající MSFL. Po dvou brankách do sítě hostí v prvním poločase, snížil třetiligový celek skóre až v samotném závěru.

13.7.2008

Druholigový Fotbal Fulnek porazil v přípravném střetnutí celek z Moravskoslezské fotbalové ligy, Fotbal Frýdek–Místek, 2:1.Foto: Deník/Jan Kešelák

Hned v úvodu střetnutí viděl nemalý počet diváků kombinační akce Fulneku, které na styl nakopávaných míčů hostí platil. Už v 9. minutě využil tlak domácích Kovář, který proměnil pokutový kop – 1:0. Přestože Frýdek-Místek založil několik slibných šancí, k vyrovnávací brance to nevedlo. Naopak, ve 43. minutě se k odraženému míči dostal Vajda a z hranice velkého vápna, krásnou technickou střelou, zvýšil na 2:0.

Po přestávce domácí pozměnili především rozestavení na hřišti. Ve 47. minutě skóroval Vyskočil, ale branka nebyla pro ofsajdovou pozici uznána. Poté se hra do značné míry uklidnila. Hosté začali více kombinovat a drali se před branku domácích, snížení však nepřicházelo. Když domácí Dvořák nastřelil v 82. minutě tyč, zdálo se, že již branka nepadne. Poslední slovo přesto měli hosté. V 88. minutě snížil technickou střelou Zmeškal, který tak korunoval zlepšenou hru Frýdku-Místku.

„Dnešní zápas nebyl po herní stránce vůbec špatný. Trochu mi ale vadilo, že v některých chvílích převládala hra na krásu nad účelností,“ řekl po utkání trenér Fulneku Václav Daněk a dodal: „Výkon všech hráčů byl dobrý. I ve druhém poločase, když jsme vystřídali, a změnili tak trochu sestavu, to mělo hlavu i patu. Kromě posledních deseti minut, kdy to bylo takové hluché. Škoda je, že jsme zápas nedohráli vzadu s nulou, ale kluci i přes tréninkovou únavu podali kvalitní výkon.“

Trenér Frýdku-Místku Radoslav Látal nastínil své plány. „Celý týden byl pro hráče náročný, protože jsme zakončili čtrnáctidenní hrubou přípravu. Ráno odehrála polovina kádru utkání v Nošovicích s naším A starším dorostem. Druhá polovina pak nastoupila proti Fulneku. Od tohoto utkání se začneme v tréninkových jednotkách věnovat herní části,“ uzavřel Látal.

Fotbal Fulnek – Fotbal Frýdek-Místek 2:1 (2:0)

Branky: 9. Kovář (pen.), 43. Vajda – 88. Zmeškal

Fulnek - 1. poločas: Drápala – Michálek, Kovář, Švec, Staš – Huvar, Pavlík, Slončík, Vajda – Traxl, Koštuřík. 2. pol.: Drápala – Švec, Krása, Staš – Vyskočil, Pavlík (64. Blažek), Lukaštík, Bill, Huvar (68. Dvořák) – Schulmeister, Malohlava. Trenér Václav Daněk

Frýdek-Místek: Prepsl (46. Ančin) – Staněk, Švrček, Schaffartzik, Hrdlička (70. Fizek) – Cabák, Husárik, Kořínek (75. Němec) – Zmeškal, Vodák (85. Lokša). Trenér Radoslav Látal

Autor: Jan Kešelák

Místo události:
13.7.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 13 500 Kč Pomocní skladníci EXPEDIENTI ZBOŽÍ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Požadujeme - uživatelská znalost práce na PC, manuální zručnost, samostatnost, schopnost týmové práce, flexibilita, spolehlivost, přesnost., Náplň práce - práce s elektronickou čtečkou (vychystávání zboží), ruční balení a expedice zboží (fakturace), manipulace se zbožím v rámci skladu., Životopis zaslat na e-mailovou adresu: prace@rmcorporation.cz, Pracoviště: Oldřichovice. Pracoviště: Rm corporation s.r.o., 739 61 Třinec 1. Informace: Lenka Penčáková, +420 776 899 682. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 7 800 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) KUCHAŘ/-KA (vyhrazeno pro OZP). Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 7800 kč, mzda max. 9000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Aktualizace 19. 9. 2018, Vyhrazeno pro OZP, Vyučen v oboru výhodou., Jedná se o školicí středisko, pohostinství, ubytování., Životopis zaslat na e-mailovou adresu: megfi.ozp@gmail.com, Pracoviště: Bukovec č. ev. 24. Pracoviště: Ignis forst s.r.o., 739 98 Mosty u Jablunkova. Informace: Vladislava Jalowiczorová, +420 702 049 549. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 15 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Aktualizace 19. 9. 2018, Požadujeme - SŠ vzdělání s maturitou ekonomického směru. , Předem volat na tel. č.: 607 043 288 a domluvit si schůzku., Pracoviště: Hrčava. Pracoviště: Ignis forst s.r.o., 739 98 Mosty u Jablunkova. Informace: Marek Sikora, +420 607 043 288. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Fakturant 15 000 Kč Fakturanti FAKTURANT/-KA - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE (vyhrazeno pro OZP). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: A16 z:20/9/2018 (vyhrazeno pro OZP) , Nabízíme:, - práci v jednosměnném provozu , - práci na pracovní smlouvu v plném úvazku na dobu neurčitou., Požadujeme:, - schopnost práce na PC (podmínkou), - odpovědnost, samostatnost, - komunikační dovednosti , - praxi ve fakturaci (výhodou)., Náplň práce:, - příprava účetních dokladů, fakturace, - další administrativní činnosti., Kontakt:, - telefonicky, emailem, uveden viz výše, - pracoviště nenavštěvovat.. Pracoviště: Selllot s.r.o. - pracoviště frýdek-místek, Potoční, č.p. 1091, 738 01 Frýdek-Místek 1. Informace: Ingrid Skřipská, +420 728 467 991.

Hokejisty čeká šňůra venkovních zápasů. Werk Arena teď bude totiž patřit muzikálu Sněhurka.

Sněhurka „vytlačila“ Oceláře na venkovní trip

1. ročník tenisového turnaje žen ve Frýdku-Místku v areálu Prestige tenis.
48

Ve Frýdku slavila titul zkušená Polka, jedničku vyřadilo zranění

-

Martin Gernát: Prohra mrzí, ale týmu věřím. Zvedneme se

Třinec – Urostlý slovenský bek třineckých Ocelářů Martin Gernát má za sebou premiéru v domácím prostředí. Výsledkově povedená nebyla, neboť Třinec prohrál 2:3 s Olomoucí, ale sám Gernát podal velmi dobrý výkon.