Ve skupině A si postup do semifinále celkem bezpečně dvěma výhrami a jednou remízou vybojovali Fazoli. O druhé postupové místo se rozhodovalo mezi Kvardy a Rychvaldem. Kvardům ve vzájemném zápase stačila k postupu i remíza a tu nakonec dokázali i vybojovat. Rychvald s Novou Dědinou tak spadli do dolního pavouka play off.

Ve skupině B se z prvního místa do semifinále probojoval Skleník, který doprovodil tým Knedlíku. Ten v rozhodujícím zápase o postup dokázal v místním derby po dlouhé době zdolat nohejbalový celek Pod Šimlem. Šimláci doprovodili do bojů o 5. až 8. místo Hoďáky.
Obě semifinále přinesly vyrovnané zápasy, ale do finále mohly postoupit pouze dva týmy. A to se po výhře nad Knedlíkem podařilo Fazolům, stejně jako Skleníku, který zdolal Kvardy.

Fazoli si po pátém místě z minulého turnaje tentokrát významně spravili bodový účet. Ve finále totiž dokázali udolat houževnatý Skleník, který si naopak znovu druhé místo zopakoval.

Třetí místo obsadil Knedlík, který poměrně překvapivě zdolal vítěze minulého turnaje Kvardy.

Alespoň páté místo vybojoval jeden z aspirantů na celkové medailové umístění, tým Pod Šimlem. Ten ve velmi pozměněné sestavě, zapříčiněnou zraněním stabilních zadáků, dokázal porazit trápícího se vítěze loňského ročníku, tým Rychvaldu. V boji o sedmé místo pak Nová Dědina zdolala Hoďáky.

Situace na čele celkové tabulky se po tomto turnaji velmi vyrovnala a před posledními dvěma turnaji je v boji o celkové prvenství stále minimálně pět týmů.
Pořadí ligy po dvou turnajích: 1. - 2. Fazoli a Skleník – 99 bodů, 3. Kvardi – 96 bodů, 4. - 5. Rychvald a Pod Šimlem – 81 bodů, 6. Knedlík – 69 bodů, 7. - 8. Nová Dědina a Hoďáci - 60 bodů.

KAMIL RAŠKA