Do druhého kola Fortuna ligy zasáhlo již 450 hráčů, kteří zažili snad nejvyrovnanější kolo z celého průběhu soutěže. On totiž vítěz kola musel vzejít z neuvěřitelných 34 tipujících, kteří ve druhém kole chybovali pouze v jednom z nabízených deseti zápasů. A jelikož se fotbalisté na hřišti činili (padlo 50 branek) bylo zřejmé, že vítězem se stane ten, který uvedl v Supertrefě (což je přesný počet vstřelených branek ve všech nabízených zápasech na kuponu) nejvyšší tip.

Tím šťastným se stal Jakub Vojkovský z Frýdku-Místku, který na svůj tipovací lístek napsal číslo 41. Vítěz si tak může vyzvednout pamětní tričko, kupon od sázkové společnosti Fortuna v hodnotě 100 korun a nově ještě poukázku v hodnotě 100 Kč, kterou pro vítěze kola věnoval second hand s dětským oblečením (v budově OD Prior v Místku), a to buď v redakci (Region Frýdecko-Místecko, 8. pěšího pluku 1975, Frýdek-Místek, 3. patro, číslo dveří 71) nebo se domluvit na převzetí ceny na telefonním čísle 606 666 510.

Na vítěze celé soutěže pak čeká barevný LCD televizor, druhý v pořadí získá elektrickou sekačku Stiga, třetí dres fotbalové reprezentace ČR s podpisem jednoho z hráčů a poukázku od sázkové společnosti Fortuna v hodnotě 1 000 korun. Na čtvrtého pak čeká mobilní telefon pro 2 SIM mivvy dual music. Na své si ale přijdou i soutěžící na dalších místech, jelikož do jarního kola Fortuna ligy věnovala ceny restaurace U Splavu (poukázky v hodnotě 500, 300, 200 a 100 Kč) a poslední místo, takzvaná Cena útěchy, získá láhev alkoholu od nového sběrného místa Občerstvení u přejezdu v Kunčicích pod Ondřejníkem.

Pokud jste nestihli úvodní kola Fortuna ligy, vůbec nevadí, do soutěže se můžete zapojit během celé jarní části a vyzkoušet si tak své znalosti okresního fotbalu.

Rád bych vyzval činovníky fotbalových klubů, které byly vybrány do soutěžního kola Fortuna Ligy, aby po skončení utkání zatelefonovali výsledek do redakce na telefonní číslo 606 666 510.