KROMĚŘÍŽ - FRÝDEK-MÍSTEK 0:2 (0:1)

Hostující trenér Látal nevzal k závěrečnému zápasu v Kroměříži záložníka Mišinského a v základní sestavě provedl jednu změnu, když Krajčovič zůstal pouze na lavičce náhradníků a do středu zálohy se postavil Němec. Valcíři byli na hřišti nováčka aktivnější. Po čtvrthodině hry našel Cabák dlouhým pasem Jordána, ten se nebál proniknout s míčem do šestnáctky, kde jej domácí zadáci faulovali. Pískala se penalta, kterou s přehledem proměnil Cabák. Ve 20. minutě předvedli valcíři kombinační akci, kdy míč putoval od Cabáka ke Kořínkovi a Skotnicova střela skončila těsně nad domácí brankou. Ve 30. minutě to zkusili i domácí, ale než se Vlček dostal k zakončení, tak mu míč vypíchl dobíhající Čelůstka. Největší šanci na srovnání stavu měla Kroměříž deset minut před přestávkou, kdy Janča trefil tyč.

Do druhé půle poslal domácí kouč dvě nové tváře, ale v 55. minutě přišel druhý úder hostujících fotbalistů. Cabák našel přesným centrem hlavu Skotnicy a valcíři vedli již o dvě branky. V 58. minutě podržel svůj tým Antošík, když zlikvidoval nadvakrát střelu domácího fotbalisty. Poslední šance Kroměříže přišla v 87. minutě, ale míč si cestu za Antošíkova záda nenašel. A když v nastaveném čase neuspěl na druhé straně ani Fizek, skončil pro valcíři poslední jarní třetiligový duel dvoubrankovým vítězstvím.

Frýdek-Místek: Antošík – Staněk, Hrdlička, Čelůstka, Pernikář – Jordán (68. Papřok), Cabák, Němec (79. Dvořák), Fizek – Kořínek (53. Myšinský), Skotnica. Trenér: Radoslav Látal. (sch)