Dobrá – Fulnek B 0:2 (0:1)

Na hostech, kteří byli opět posilněni několika hráči z druholigového áčka, bylo vidět, že I. B třída je na tyto fotbalisty málo. Na Dobré bylo zase velice sympatické, že se s tímto soupeřem snažili hrát otevřenou hru. Velký zápas odehrál domácí Rajnoch, který fulneckému mozku Rozsypalovi nedal ani píď volného prostoru.

Už i z tohoto důvodu se hosté na své vítězství museli docela nadřít. Fulnek si v první půli vypracoval více střeleckých příležitostí než domácí, ale gól padl až z přísně nařízené penalty ve 39. minutě.

Domácí zahrozili ještě před změnou stran, ale hostující obrana nedovoleně zastavila pronikajícího Šmahaje a z následného trestného kopu nastřelil Palarčík pouze zeď.

Rozhodnutí padlo na začátku druhé půle. V 51. minutě ztratili domácí zbytečně míč a Gašparík křižnou střelou nedal Baranovi šanci. Po hodině hry nastřelil hostující Traxl ve vyložené pozici tyčku.

Z následné akce se řítil na brankáře hostí Filipčík, jenže jej neprostřelil. V 72. minutě stálo i při hostujících hráčích štěstí, když Herníkova hlavička skončila na tyči. Fulnek si nakonec z Dobré odvezl zaslouženě tři body, ale domácí jedenáctka si za svou snahu jeden vstřelený gól určitě zasloužila.

Dobrá: P. Baran – Kendzior, M. Imričko, Zicha, R. Papřok – Filipčík, Herník, Rajnoch, Palarčík - Šmahaj, Ďurfina. Trenér Tomáš Zářický.

(sch)