V novodobé historii fotbalové přípravky TJ Sokol Dobrá to byl opravdu nádherný zážitek pro naše borce, vždyť hrát před tisíci fanoušky je fantastické a dojemné. Do krátkého přátelského utkání jsme nastoupili natěšeni, protože atmosféra na Bazalech byla výborná a ikdyž jsme byli jako hosté, přesto fanoušci Baníku ocenili naše fotbalové momenty skandováním a potleskem a prožívali naše nadějné akce.

Prohráli jsme sice 0:2, ale dokázali jsme, že umíme kombinovat a nezalekli jsme se zdatného soupeře a veškeré nasazení jsme dali do hry. Za stavu 0:1 jsme sice mohli srovnat skóre, ale nervozita před tolika diváky dělá své. Všichni naši borci předvedli maximum co mohli a věříme, že jsme zanechali na Bazalech dobré jméno našemu klubu TJ Sokol Dobrá.

Po10 min. jsme ukončili exhibiční utkání a naši borci společně s přípravkou Baníku předvedli děkovačku divákům na obou stranách stadiónu za což sklidili potlesk tisíců fanoušků a taky fan klubu FCB. Děkujeme vedení FCB, zejména p. Jánošovi.

Doufáme, že tento nádherný zážitek si uchovají na dlouho v paměti nejen naši borci, ale taky rodiče, kteří měli možnost být u toho, kdy jejich ratolesti hráli na Bazalech a věřte, že i my jsme měli z toho výborný pocit. Opravdu to bylo fantastické a jsme rádi, že jsme společně zažili nádherný podvečer, kdy i nám trenérům naskakovala husí kůže při potlesku a skandování celého stadiónu na Bazalech.

Opět máme velkou motivaci do budoucna připravit něco výjimečného pro naše chlapce a děvčata z přípravky TJ Sokol Dobrá, kterou v současné době navštěvuje již přes 50 chlapců a dívek ročníku 1998 – 2003. Fotogalerii a video z celé exhibiční akce naleznete na webu fotbalové přípravky TJ Sokol Dobrá fotbaldobrauf-m.blog.cz/.

Tomáš Lepík a Miroslav Pavlásek za celý realizační tým přípravky z Dobré.