Holešov – Comfort Dobratice 1:1 (0:1).

V zápase sedmého kola Moravskoslezské ligy žen zajížděl vedoucí tým tabulky z Dobratic na hřiště do Holešova. Domácí hráčky si ihned po úvodním hvizdu rozhodčího vytvořily velkou převahu a hostující fotbalistky tím byly dokonale zaskočeny. Po celý zápas se dobratické hráčky nedostaly ke svému stylu kombinační hry, ale pouze zbrkle nakopávaly míče, čímž se dokonale přizpůsobily hře domácích.

V 16. minutě se sice přímo z rohového kopu trefila Kuhová, ale branka hostující děvčata neprobudila a ta nadále jen stěží odolávala útokům Holešova. Do druhého poločasu nastoupily Dobratice ve stejném duchu a domácí je za to potrestaly v 69. minutě po rohovém kopu zásluhou Háblové. Po vyrovnání přece jen favorit svého soupeře zatlačil, jenže své šance hosté nedokázali proměnit.

Utkání tak skončilo remízou, což je určitě pro hostující hráčky zbytečnou ztrátou. „Dnes jsme odehráli nejhorší utkání podzimu. Holky hrály bez nasazení a bez chuti po vítězství. Mohli jsme v poločase vést 3:0 a hrát v klidu, ale to bychom museli umět trefit prázdnou bránu. Po utkání jsem byl zklamán nejen výkonem svých svěřenkyň, ale také hlavním rozhodčím. Myslím, že nás úmyslně poškodil,“ nebral si servítky hostující trenér Jakub Melár.

Dobratice: Skočovská – Fischbachová, Školová, Kuhová, Orečná – Zámečníková, Dětská, Plačková, Šmídová – Veselá, Horváthová. Střídaly: Dunková, Heroková, Spratková, Stabravová. Trenér Jakub Melár.

 

Další výsledky:

Stachovice – Veřovice 2:2 (0:0) - Branky: Fabiánová, Pospíšilová – Hlavinková, Pavelčáková

Vítkovice - V. Meziříčí 1:0 (0:0) - Branka: Pavlasová

Lubina - Ostrava 2:1 (1:0) - Branky: Michnová, Tihelková – Kotásková

Krnov – Přerov 0:1 (0:0) - Branka: Glozygová

ČSAD Havířov - N. Sady 1:3 (1:1) - Branky: Pořízková – Lexová, Drahníková, vlastní.