FC Ostrava–Jih – Frýdek- Místek st. dorost A 0:1 (0:1).

V 7. kole Moravskoslezské fotbalové divize dorostenců svedl los k zápasu dva soupeře působící momentálně naopačných koncích průběžné tabulky. Úvodutkání lépe vyšel hostům. Již ve 4. minutě Dvořák našel Křivu, který postupoval sám na gólmana Kotrbu. Jeho střela však skončila na tyči.

O deset minut později se odehrál druhý zásadní okamžik střetnutí. Chýlek se dostal do výhodné pozice, vystřelil a jeho rána se otřela o břevno, přičemž míč spadl těsně za brankovou čáru. Asistent rozhodčího neváhal ani vteřinu a zvednutím praporku vyslal jasný signál hlavnímu, který ukázal na středový bod hřiště.

Hosty tato situace spíše ukolébala a na hodnou chvíli přestali být nebezpeční. Tohovyužilidomácí,kteří sive 32. minutě vytvořili velkou šanci Paulíkem, brankář Lužný nadvakrát zachránil. Ve 43. minutě hostující Křiva nastřelil břevno. Hosté začali druhou půli náporem a v 60. minutě měli ideální šancivpodobě přímého kopu z hranice šestnáctky za sražení Chýlka. Papřok zeď neprostřelil.

Zbytečnou komplikaci svému celku přivodil v 80. minutě Kohut, který byl za faul zezadu vyloučen. Domácí vycítili šanci, hosté si již vítězství pohlídali. „Apelovali jsme na hráče, aby se maximálně koncentrovali. Nevyužitím mnoha šancí a zbytečným vyloučením v závěru jsmemálem ztratili další body. V sobotu hostíme vedoucí Vítkovice, takže pevně věřím, že výkon zlepšíme a uspějeme,“ řekl po zápase trenér Frýdku Miroslav Onufer.

Frýdek-Místek: Lužný – Slavík, Tesař, Dvořák, Škorik (74. Kohut) – Papřok, Vyvial, Šigut (67. Vojkovský), Křiva (70. Foukal) – Matwikow (82. Biolek), Chýlek. Trenér Miroslav Onufer.