Fotbal Frýdek-Místek st. dorost A – FC Vsetín 2:0 (1:0). Domácí trenérská dvojice Hlaváč – Kowalík postavila do tohoto utkání sestavu, která již bude asi základním kamenem v nastávající sezoně. Pouze útočné duo Hraško a Nedorost naplní v nové sezoně svým věkem dorosteneckou kategorii. Mladší hráči, kteří dostali v tomto utkání důvěru, však v mnohém zklamali. První půle byla totiž i díky nevýraznému výkonu hostí oboustranně pouze podprůměrná. Domácí se dostali šťastnou brankou Nedorosta ve 25. minutě do vedení. Byla to ale také po hříchu jediná kloudná akce domácích v prvé půli. Domácí trenéři sáhli o poločase ke třem změnám, vyměnili takřka celou záložní řadu a tyto změny alespoň částečně zvedly výkon valcířů. Ti zaznamenali také v 70. minutě Hraškem druhou branku, čímž si pojistili celkem hladké vítězství. Hosté byli totiž v útočné fázi zcela bezzubí a jen málo nebezpeční. Frýdek-Místek: Vitásek – Slavík, Marek Kohut, Škorik, Dvořák – Papřok (46. Lukáš Kohut), Vojkovský (46. Špadt), Vyvial (75. Matwikow), Ursíni (46. Musálek) – Nedorost, Hraško. Trenéři Radomír Hlaváč a Stanislav Kowalík. SK Hranice – Fotbal Frýdek-Místek st. dorost A 2:3 (0:1). Hosté chtěli domácím oplatit podzimní porážku. Vstoupili do utkání s předsevzetím, které však mohlo vzít za své již v 8. minutě, kdy se po hrubce Marka Kohuta dostal do výhodné pozice Rebenda, naštěstí pro hosty mířil z výhodné pozice vedle. V těchto fázích utkání domácí přehrávali valcíře především důrazem, a tak se úvod utkání hodně podobal podzimnímu duelu, který mladíci s šikmým pruhem na prsou vůbec nezvládli. Hosté se však dostali do hry lacinou brankou ve 27. minutě, kdy po faulu na Lukáše Kohuta zahrával přímý kop Musálek, jehož falšovanou střelu hrubě podcenil gólman Hranických Malota, a Frýdek tak šel do jednobrankového vedení. Domácí družinou tato branka dokonale otřásla a již o dvě minuty mohli inkasovat znovu. Hraškova střela však byla tečována a jen těsně minula Malotovu šibenici. Ve 37. minutě nadvakrát z přímého kopu zkoušel štěstí Lukáš Kohut, hosté z této situace vytěžili pouze rohový kop. Druhá půle začala opět náporem hostí, byl to především agilní Hraško, který nejvíce zaměstnával domácí obranu, jeho chvíle přišla v 52. minutě, kdy po další fatální chybě brankáře Maloty pohodlně skóroval do prázdné branky. Hosté se však neradovali dlouho. Již po dvou minutách zahrávali domácí rohový kop, na přetažený míč vyskočil nejvýše zcela nekrytý Vavřík a bylo to již pouze o jednu branku. V 62. minutě šli valcíři opět do dvoubrankového vedení. Po levé straně ideálně zatáhl míč Nedorost, jeho přízemní centr prodloužil Hraško na ze zadních pozic nabíhajícího Lukáše Kohuta, který potřetí prostřelil hranického brankáře. O tři minuty později pro změnu Marek Kohut nebezpečně z přímého kopu ohrozil brankáře domácích, stav se však neměnil. Domácí přece jen vykřesali jiskřičku naděje v 79. minutě, kdy Špadt pouze odhlavičkoval centr do šestnáctky přímo na nohu Vavříka, který zaznamenal nádhernou střelou svou druhou branku. Gólman Klesniak neměl nejmenší šanci. Domácí mohli vyrovnat v 82. minutě, kdy po chybě Vojkovského ve středu hřiště postupovali dva domácí útočníci samotní na Dvořáka, ten však hrozící nebezpečí skvěle odvrátil. O dvě minuty později zahrávali domácí hráči z nebezpečné vzdálenosti přímý kop, Klesniak skvělým zákrokem vytáhl prudkou střelu do šibenice na rohový kop. I díky tomuto zákroku si hosté nakonec zaslouženě odvezli tři body. „Odehráli jsme těžké utkání, Hraničtí nás hlavně v úvodu utkání přehrávali. Naši hráči si však postupně začali zvykat na způsob hry domácích a postupně jsme přebírali iniciativu. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě a i díky vítězství v týdnu nad Vsetínem máme ještě stále alespoň teoretickou šanci na druhou příčku tabulky. Chtěl bych hráčům za předvedený výkon poděkovat, konečně hrajeme to, na co máme,“ řekl po skončení duelu trenér Radomír Hlaváč. Frýdek-Místek: Klesniak – Lukáš Kohut, Marek Kohut, Škorik, Dvořák – Papřok (74. Matwikow), Vyvial (70. Vojkovský), Špadt, Musálek – Nedorost, Hraško (90. Březina). Trenéři Radomír Hlaváč a Stanislav Kowalík. Další výsledky Výsledky mládeže Frýdku-Místku: Hranice n. M. - starší dorost A 2:3 (branky FM: Musálek, Lukáš Kohut, Hraško), Hranice n. M. - mladší dorost A 1:4 (branky: Juřica, Vašina, Fulnek, Figura), MFK Karviná B - starší dorost B 2:0, MFK Karviná B – mladší dorost B 3:6, MFK Karviná B – starší žáci B 1:3 (branky: Teplý, Roháček, Ostrák), MFK Karviná B - mladší žáci B 3:4 (branky: Janík, Vyvijal, Neumann, Paleček), starší žáci C - MFK Karviná C 1:4 (branka: Henken), mladší žáci C – MFK Karviná C 2:0 (branky: Hlisnikovský, Koloničný).