Frýdek uhrál remízu s prvním Fulnekem

FRÝDEK-MÍSTEK – FULNEK 2:2 (0:2) Fotbalisté Frýdku-Místku nastoupili v dalším kole MSFL proti vedoucímu celku z Fulneku. Hosté ještě v jarní části soutěže neztratili ani bod.

9.5.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Stehlík Lubomír

Přes dvě tisícovky skvělých fanoušků nakonec dohnalo valcíře k zasloužené remíze, když se v nastaveném čase trefil Cesnek. V sobotním dopoledni si do Stovek našlo cestu 2 180 diváků, čímž se vytvořil divácký rekord. Kdo přišel, rozhodně nelitoval. Duel s vedoucím týmem třetí ligy totiž přinesl velice pohledný fotbal, čtyři branky a atmosféra v závěru střetnutí byla přímo fantastická. Valcíři zápas s lídrem začali ale velmi ustrašeně. Až přílišný respekt nakonec vedl k chybě, po které se hosté ujali vedení. Po autovém vhazování fauloval před vlastní šestnáctkou Hrdlička a z nařízené standardní situace se nádherně trefil exligový Radek Slončík – 0:1. Ve 20. minutě mohlo být skóre zápasu srovnané, když se Lukáš Myšinský dostal k míči dříve než brankář hostí Blaha, ale nakonec jeho pokus skončil na břevně. Ve 37. minutě Stovky zkoprněly, když Vajda našel z levé strany před brankou Koštuříka a útočník hostí poslal Fulnek do dvoubrankového vedení. V této chvíli to s týmem vedeným Radoslavem Látalem nevypadalo vůbec dobře. „V poločase jsme přeskupily řady. Začali jsme hrát pouze se třemi obránci a kluky jsme nabádali k větší aktivitě a napadání,“ prozradil taktické úkoly z poločasové přestávky frýdecký asistent trenéra Dalibor Damek. Valcíři si skutečně ve druhé půli vytvořili převahu a za svou bojovnost si zcela po právu odnesli odměnu. V 55. minutě faulovali hosté ve svém pokutovém území Lukáše Myšinského a rozhodčí Straka s nařízením pokutového kopu neváhal. K jeho exekuci se postavil Fujerík a střelou k tyči nedal Blahovi šanci – 1:2. „V závěru utkání jsme si vytvořili tlak a chtěli jsme vyrovnat. V těchto chvílích nás hodně povzbudili skvělí diváci.Takovou atmosféru si ve Stovkách už dlouho nepamatuji,“ řekl směrem k divákům Damek. V 80. minutě měl blízko vyrovnávací brance Hrdlička, jeho pokus ještě za třemi tyčemi neskončil. Nakonec spravedlivá remíza přišla v nastaveném čase, kdy po centru Němce skóroval hlavou Cesnek. „Za výkon ve druhém poločase jsme si vyrovnávající gól určitě zasloužili. Nakonec je výsledek pro nás takovým malým vítězstvím,“ řekl po skončení zápasu Dalibor Damek. Frýdek tak potřetí v řadě remízoval 2:2, ale stal se prvním týmem, který s Fulnekem na jaře neprohrál a nadále jsou to právě tato dvě mužstva, která si drží jarní neporazitelnost. Valcíři v dalším kole zajíždí v neděli 13. května do Luhačovic, kde se od 16.30 hodin střetnou s rezervním týmem Tescomy Zlín. Frýdek-Místek: Dittert – Jakub Myšinský (46. Jiří Prokeš), Hrdlička, Literák, Macura (69. Jordan) – Pernikář, Němec, Kufa (85. Krpec), Cesnek – Fujerík, Lukáš Myšinský. Trenér Radoslav Látal.

9.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Odborný pracovník 27 000 Kč Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů Rozpočtář/ka. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Ostrava, V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na emailovou adresu a kontaktujete se na uvedeném telefonním čísle., , Jsme stabilní firma Instruo s.r.o., která potřebuje nového kolegu na pozici Rozpočtář/ka., , Požadujeme:, -SŠ vzdělání technického směru (stavební obor výhodou), -praxe v oboru výhodou, -dobrá znalost práce na PC, -samostatnost, zodpovědnost, loajalita, -řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka, , Náplň práce:, -zpracování rozpočtu staveb,, -příprava realizace staveb,, -zajišťování a vedení provozní a technické dokumentace,, -kooperace s ostatními úseky., , Nabízíme: , -práci na plný úvazek v jednosměnném provozu,, -práci v prosperující a stále se rozvíjející firmě,, -možnost školení a dalšího vzdělávání,, -služební vozidlo i pro soukromé účely,, -příspěvky na dovolenou a Vánoce,, -odměny., , Nástup: ihned., Mzda: od 27.000,- Kč. Pracoviště: Instruo s.r.o. - šenov, Václavovická, č.p. 1538, 739 34 Šenov u Ostravy. Informace: Monika Jošková, +420 775 979 926. Informační technologie - Informační technologie Programátor 22 000 Kč Programátoři počítačových aplikací specialisté Programátor PHP, kodér (vhodné i pro OZP). Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: A16 z:23/5/2018 a:17/10/2018 (vhodné i pro OZP), PROGRAMÁTOR WEBOVÝCH PROJEKTŮ. NUTNÁ ZNALOST A ZKUŠENOST s PHP, MySQL, HTML5, CSS3, Javascript, aktivní přístup k novým trendům., NABÍZÍME:, - klidné pracovní prostředí, - částečně flexibilní pracovní dobu, - zaškolení , - zázemí stabilní a prosperující společnosti., Další informace telefonicky nebo osobně. Nabídky spolu se strukturovaným životopisem zasílejte na výše uvedenou adresu nebo e-mail.. Pracoviště: Web & media a.s. - prac. lískovec 426, 738 01 Frýdek-Místek 1. Informace: Pavel Znišťal, +420 608 828 783. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 16 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků SKLADNÍCI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Aktualizace 16. 10. 2018, 19. 9. 2018, 21. 8. 2018, 25. 7. 2018, 6. 6. 2018, Požadujeme - praxe s VZV, samostatnost, preciznost., Fyzicky náročnější práce., Pracovní doba 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00., Životopis zaslat na e-mailovou adresu: marie.mikulska@manuvia.com, Pracoviště: Třinec Konská. Pracoviště: Manuvia bonjob s.r.o. - pracoviště třinec, 739 61 Třinec 1. Informace: Marie Mikulská, +420 734 769 571. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 73 Kč Ostatní uklízeči a pomocníci UKLÍZEČI (vyhrazeno pro OZP). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 73.5 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Vyhrazeno pro OZP, Jedná se o úklid administrativních prostor, zázemí pro zaměstnance., Předem volat na tel. č.: 604 212 598., Pracoviště: Třinec. Pracoviště: Simacek hs, spol. s r.o. - pracov. třinec, 739 61 Třinec 1. Informace: Soňa Brhelová, +420 604 212 598.

Třinec (v bílém) doma nestačil na Plzeň. Prohrál 2:3.