Frýdek uhrál remízu s prvním Fulnekem

FRÝDEK-MÍSTEK – FULNEK 2:2 (0:2) Fotbalisté Frýdku-Místku nastoupili v dalším kole MSFL proti vedoucímu celku z Fulneku. Hosté ještě v jarní části soutěže neztratili ani bod.

9.5.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Stehlík Lubomír

Přes dvě tisícovky skvělých fanoušků nakonec dohnalo valcíře k zasloužené remíze, když se v nastaveném čase trefil Cesnek. V sobotním dopoledni si do Stovek našlo cestu 2 180 diváků, čímž se vytvořil divácký rekord. Kdo přišel, rozhodně nelitoval. Duel s vedoucím týmem třetí ligy totiž přinesl velice pohledný fotbal, čtyři branky a atmosféra v závěru střetnutí byla přímo fantastická. Valcíři zápas s lídrem začali ale velmi ustrašeně. Až přílišný respekt nakonec vedl k chybě, po které se hosté ujali vedení. Po autovém vhazování fauloval před vlastní šestnáctkou Hrdlička a z nařízené standardní situace se nádherně trefil exligový Radek Slončík – 0:1. Ve 20. minutě mohlo být skóre zápasu srovnané, když se Lukáš Myšinský dostal k míči dříve než brankář hostí Blaha, ale nakonec jeho pokus skončil na břevně. Ve 37. minutě Stovky zkoprněly, když Vajda našel z levé strany před brankou Koštuříka a útočník hostí poslal Fulnek do dvoubrankového vedení. V této chvíli to s týmem vedeným Radoslavem Látalem nevypadalo vůbec dobře. „V poločase jsme přeskupily řady. Začali jsme hrát pouze se třemi obránci a kluky jsme nabádali k větší aktivitě a napadání,“ prozradil taktické úkoly z poločasové přestávky frýdecký asistent trenéra Dalibor Damek. Valcíři si skutečně ve druhé půli vytvořili převahu a za svou bojovnost si zcela po právu odnesli odměnu. V 55. minutě faulovali hosté ve svém pokutovém území Lukáše Myšinského a rozhodčí Straka s nařízením pokutového kopu neváhal. K jeho exekuci se postavil Fujerík a střelou k tyči nedal Blahovi šanci – 1:2. „V závěru utkání jsme si vytvořili tlak a chtěli jsme vyrovnat. V těchto chvílích nás hodně povzbudili skvělí diváci.Takovou atmosféru si ve Stovkách už dlouho nepamatuji,“ řekl směrem k divákům Damek. V 80. minutě měl blízko vyrovnávací brance Hrdlička, jeho pokus ještě za třemi tyčemi neskončil. Nakonec spravedlivá remíza přišla v nastaveném čase, kdy po centru Němce skóroval hlavou Cesnek. „Za výkon ve druhém poločase jsme si vyrovnávající gól určitě zasloužili. Nakonec je výsledek pro nás takovým malým vítězstvím,“ řekl po skončení zápasu Dalibor Damek. Frýdek tak potřetí v řadě remízoval 2:2, ale stal se prvním týmem, který s Fulnekem na jaře neprohrál a nadále jsou to právě tato dvě mužstva, která si drží jarní neporazitelnost. Valcíři v dalším kole zajíždí v neděli 13. května do Luhačovic, kde se od 16.30 hodin střetnou s rezervním týmem Tescomy Zlín. Frýdek-Místek: Dittert – Jakub Myšinský (46. Jiří Prokeš), Hrdlička, Literák, Macura (69. Jordan) – Pernikář, Němec, Kufa (85. Krpec), Cesnek – Fujerík, Lukáš Myšinský. Trenér Radoslav Látal.

9.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 75 Kč

Dělníci v oblasti výstavby budov POMOCNÍ DĚLNÍCI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 75 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: DPP, Jedná se o údržbu zeleně, výpomoc na stavbách, apod., Životopis zaslat na e-mailovou adresu: b.kudelova@mrozek.cz. Pracoviště: Mrozek a.s., 739 95 Bystřice nad Olší. Informace: Beata Kúdelová, +420 558 341 250.

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 14 000 Kč

Manipulační dělníci ve výrobě OPERÁTOR/KA - SKLADNÍK/CE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 14500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: A11 z:19/4/2018, Práce na dobu určitou, vhodná i pro absolventy. Pracovní doba 6.30-14.30 hod. a 12.30-20.30 hod. Práce ve skladu s pneumatikami, požadujeme fyzickou zdatnost a pracovitost. VZV výhodou ne podmínkou., Nabízíme docházkový bonus 800,-Kč, stravenky 65,-Kč/den., Kontakt telefonicky a osobně v čase pondělí až pátek 8.00-14.00 hod., e-mailem. Kontakty viz výše.. Pracoviště: L&y vision trading company s.r.o. - prac. frýdek-místek, Staroměstská, č.p. 1077, 738 01 Frýdek-Místek 1. Informace: Lucie Holubová, +420 558 431 735.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 16 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků SKLADNÍCI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme - praxe s VZV, samostatnost, preciznost., Fyzicky náročnější práce., Pracovní doba 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00., Životopis zaslat na e-mailovou adresu: marie.mikulska@wincottpeople.com, Pracoviště: Třinec Konská. Pracoviště: Bonjob s.r.o. - pracoviště třinec, 739 61 Třinec 1. Informace: Marie Mikulská, +420 734 769 571.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 88 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků SKLADNÍK-CE, ŘIDIČ VZV /VHODNÉ PRO OZP nebo OZZ/. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 88 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: A11 /VHODNÉ PRO OZP nebo OZZ/ a:19/4/2018, Praxe na VZV podmínkou., Pracovní doba od 7:00 do 13:30 hodin. Kontakt viz výše.. Pracoviště: Sodovkárna r. sýkora s.r.o.*, Rudé armády, č.p. 89, 739 21 Paskov. Informace: Zdenka Žédková, +420 720 101 010.

Příjezd prvních členů Vlády ČR do Ostravy. Alena Schillerová (ministryně financí) a Klára Dostálová (ministryně rozvoje).
3

Premiér Babiš zpožděným pendolinem nepřijel, dorazí až ráno

Babiš poblahopřeje vítězům mezinárodní soutěže svářečů Zlatý pohár Linde.
3

Babiš poobědvá ve Frýdku ve školní jídelně, těšit se může na guláš

Vláda přijede do Moravskoslezského kraje řešit OKD i ArcelorMittal

Vláda v čele s premiérem Andrejem Babišem přijede už v úterý brzy ráno na dvoudenní návštěvu Moravskoslezského kraje.

Šťastná třináctka pro Kometu a červené trenky pro Zemana: videosouhrn víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 21. až 22. dubna 2018.

V kině bude muzeum i informační centrum

V Bystřici probíhá modernizace objektu obecního kina, ve kterém bude nově také muzeum a turistické informační centrum, tedy MUZ-IC.

Obrat se nekoná. Kometa porazila Třinec i počtvrté a slaví titul

/FOTOGALERIE/ Na mistrovské oslavy si v Třinci budou muset alespoň rok počkat. Hokejoví Oceláři podlehli v neděli večer brněnské Kometě v pátém finále extraligy 0:3, celkově v sérii pak 1:4 na zápasy a získali tak stříbrné medaile.