Frýdecko-místečtí fotbalisté v domácím prostředí přivítali sestupem ohrožený Brumov a chtěli odčinit podzimní porážku. Frýdek-Místek – Brumov 5:2 (2:2). Po odehraných dvou a půl minutách dali hostující obránci až příliš prostoru domácímu Galajdovi a ten se pravačkou opřel do míče tak famózně, že brankář Brumova Kolmokov pouze zíral, jak mu míč prosvištěl kolem pravé ruky přímo do šibenice. Uběhly další čtyři minuty a Stovky burácely podruhé. Odražený míč se dostal na pravé straně k zcela osamocenému Pernikářovi a ten levačkou obstřelil hostující gólmana – 2:0. Ve 12. minutě zahrávali hosté rohový kop a Ptáček orazítkoval po hlavičce břevno domácí svatyně. Ve 20. minutě podnikl individuální akci Fujerík, následovala střela, kterou brankář Kolmokov vyrazil k Mandičákovi, jenže mladíkovi v bílém dresu s modrým pruhem na prsou se nepodařilo míč zasunout za brankářova záda. Ve 28. minutě chyboval v rozehrávce obránce Hrdlička, když vysunul do brejkové situace hostujícího Řeháka a ten střelou podél vybíhajícího Antošíka snížil na 2:1. Ve 30. minutě Stovky zkoprněly. Hosté se opět přes Hrdličku dostaly k rychlé akci, ze které Smolka našel přízemní přihrávkou nabíhajícího Lysáčka a ten prudkou střelou nedal Antošíkovi žádnou šanci. V 56. minutě valcíři udeřili potřetí. Galajdovu střelu k tyči gólman Kolmokov vyrazil pouze před sebe a mladíček Mandičák opět prokázal svůj čich na branky – 3:2. V těchto fázích hry valcíři opět předváděli oku lahodící kopanou. V 66. minutě Fujerík našel z pravé strany volného Němce, jenže tomu vyškrábl Kolmokov tečovanou střelu na břevno. O tři minuty později to byl z pravé strany opět Fujerík, který tentokráte vybídl ke střele nabíhajícího Galajdu. Záložník Frýdku našel přesně skulinku mezi brankářem hostí a tyčkou – 4:2. V 77. minutě byl hostující Füzik důraznější než Pernikář, jenže jeho následná technická střela skončila mimo tři tyče domácí branky. V 90. minutě se Mandičák v šestnáctce hostí otočil kolem Homéra, zpětnou přihrávkou našel Fujeríka, jenže tomu nesedl ideálně míč na kopačku a rána skončila vedle branky. Skóre zápasu se nakonec přeci jen ještě měnilo. V 92. minutě putoval míč po ose Němec – Galajda až k Mandičákovi, který podruhé v zápase propasíroval míč za záda hostujícího brankáře.

Frýdek-Místek: Antošík – Pernikář, Blažek (79. Jordán), Hrdlička (36. Jakub Myšinský), Literák – Galajda, Kufa (73. Pařenica), Němec, Cesnek – Mandičák, Fujerík. Trenér Radoslav Látal.