II. liga:

Fotbal Třinec – Sokolov (20. 4. – 10.15)

MSFL:

Frýdek-Místek – Vysočina Jihlava B (19. 4. – 10.15).

Krajský přebor:

Lískovec – Lok. Petrovice (19. 4. – 15.30), Vratimov – Bohumín (19. 4. – 15.30), Frýdlant n. O. – Oldřišov (20. 4. – 15.30).

1. A třída – skupina B:

Vendryně – Stonava (19. 4. – 15.30), Staré Město – Stará Bělá (19. 4. – 15.30), Čeladná – Brušperk (19. 4. – 17.00, hřiště Vítkovice, tráva 2), Smilovice – Dětmarovice (20. 4. – 15.30).

2. B třída – skupina C:

Sedliště – Hrádek (19. 4. – 15.30), Oldřichovice – Nebory (19. 4. – 15.30), Hnojník – Horní Bludovice (19. 4. – 15.30), Nýdek – Jablunkov (20. 4. – 15.30).

3. B třída – skupina D:

Dobrá – Bílovec (19. 4. – 15.30), Fryčovice – Suchdol (19. 4. – 15.30).

Krajský přebor dorostu:

Frýdek-Místek B – Heřmanice (20. 4. – 10.15 st. 12.30 ml., Stovky).

Krajská soutěž dorostu – skupina B:

Dobrá – Skotnice (19. 4. – 13.15), Baška – Frenštát p. R. (19. 4. – 13.15), Brušperk – Petřvald u Karv. (20. 4. – 10.00), Nýdek – Jablunkov (20. 4. – 13.00).

Krajský přebor žáků:

Frýdek-Místek B – HÁJEK a SYNOVÉ (19. 4. – 9.00 st. 10.45 ml., Slezan).

Krajská soutěž žáků – skupina B:

Brušperk – Staříč (19. 4. – 9.00 st. 10.45 ml.), Vratimov – Stará Bělá (19. 4. – 9.00 st. 10.45 ml.).

Krajská soutěž žáků – skupina C:

Fotbal Třinec B – MFK Karviná C (20. 4. – 9.00 st. 10.45 ml., Borek), Staré Město – Bohumín (20. 4. – 9.00 st. 10.45 ml.).

Okresní přebor mužů:

Baška – Ostravice (19. 4. – 15.30, Závodný V.), Frýdlant n. O. B – Staříč (19. 4. – 15.30, Šašinka J.), Písek – Dobratice (20. 4. – 15.30, Somr M.), Milíkov – Palkovice (20. 4. – 15.30, Krasula V.), Nošovice – Lučina (20. 4. – 15.30, Nošovice, Suszka J.), Janovice – Řepiště (20. 4. – 15.30, Chýlek M.), Hukvaldy – Václavovice (13. 4. – 15.30, Nytra A.).

Okresní soutěž mužů:

Tošanovice – Bukovec (19. 4. – 15.30, Machala P.), Janovice B – Kozlovice B (19. 4. – 15.30, Nevrla J.), Kunčice p. O. – Chlebovice (19. 4. – 15.30, Kielar J.), Vojkovice – Smilovice B (19. 4. – 15.30, Vernarský J.), Pržno – Paskov (20. 4. – 10.00, Baška, Setlová P.), Návsí – Čeladná B (20. 4. – 15.30, Návsí, umělý povrch, Király P.).

Okresní přebor dorostu:

Sedliště – Kozlovice (19. 4. – 13.00, Pokluda A.), Oldřichovice – Bukovec (19. 4. – 13.00, Somr M.), Hnojník – Dobratice (19. 4. – 13.00, Němec P.), Kunčice p. O. – Václavovice (19. 4. – 13.00, Kielar J.), Smilovice – Palkovice (19. 4. – 15.30, Fuják P.), Písek – Raškovice (20. 4. – 13.00, Hrušecký J.).

Okresní soutěž dorostu – sk. A:

Staré Město – Lískovec (19. 4. – 13.00, Kuběna P.), Hukvaldy – Čeladná (19. 4. – 13.00, Mudra J.), Řepiště – Metylovice (19. 4. – 13.00, Rapouch V.), Janovice – Fryčovice (20. 4. – 13.00, Rapouch V.).

Okresní soutěž dorostu – sk. B:

Vojkovice – Hrádek (19. 4. – 13.00, Fuják P.), Nebory – Mosty (20. 4. – 13.00, Fuják P.), Nošovice – Bystřice n. O. (20. 4. – 13.15, Nošovice, Černoevič A.).

Okresní přebor žáků – sk. A:

Frýdlant n. O. – Ostravice (19. 4. – 9.00, Mudra Z.), Fryčovice – Janovice (19. 4. – 9.30, Mudra J.), Sedliště – Baška (19. 4. – 9.30, Pokluda A.).

Okresní přebor žáků – sk. B:

Oldřichovice – Dobratice (19. 4. – 9.30, Machala P.), Hnojník – Bukovec (19. 4. – 9.30, Kniezek K.).

Okresní soutěž žáků – sk. A:

Kunčice p. O. – Čeladná (19. 4. – 9.30, Chýlek M.), Frýdlant n. O. B – Metylovice (19. 4. – 10.30, Mudra Z.), Kozlovice – Hukvaldy (20. 4. – 13.30, Juřík J.).

Okresní soutěž žáků – sk. B:

Staříč B – Frýdek-Místek D (19. 4. – 9.30m Filip A.), Dobrá – Palkovice (19. 4. – 9.30, Vernarský J.), Lískovec – Václavovice (19. 4. – 13.00, Vyzina J.).

Okresní soutěž žáků – sk. C:

Vendryně – Nebory (19. 4. – 9.30, Suszka J.), Vojkovice – Raškovice (19. 4. – 10.15, Fuják P.).

Okresní soutěž žáků – sk. D:

Písek – Mosty (20. 4. – 10.00, Hrušecký J.), Návsí – Nýdek (20. 4. – 13.00, Mudra J.), Milíkov – Hrádek (20. 4. – 13.15, Kniezek K.).

(sch, vš)