Fotbalové soutěže mají v současné době letní přestávku. Dnes vám přinášíme pořadí nejlepších střelců v I. B třídě – skupině C.

24 branek - Ganczarczyk Tomáš (Smilovice).

19 - Stoszek Lukáš (Oldřichovice).

14 - Bujný František (Nýdek).

13 - Antonczyk Marek (H. Bludovice), Kaleta Tomáš (H. Suchá), Martynek František (Jablunkov).

12 - Duda Rostislav (Hrádek), Juřica Petr (Sedliště).

11 - Robenek Tomáš (H. Žukov), Kaloč Jan (Sedliště).

10 - Ganaj Martin (H. Žukov), Cieslar Karel (Nebory), Topiarz Jiří (Smilovice).

9 - Hanzlik Ivo (D. Datyně), Szücz Martin (Jablunkov), Čonka Josef (Nýdek), Štěrba Petr (Oldřichovice), Bílek Miroslav (Sedliště).

8 - Jeziorský David (H. Bludovice), Zbíral Aleš (Oldřichovice).

7 - Goj Patrik (H. Suchá), Sztula Marek (Hrádek), Kantor Tomáš (Hrádek), Kluz Marek (Jablunkov), Hudzieczek Petr (Jablunkov), Kantor Aleš (Nýdek), Dytko Petr (Oldřichovice), Závadský Zdeněk (Sl. Orlová B), Slušný Radim (Smilovice), Gurecký Zdenek (Smilovice), Máj Oldřich (Smilovice).

6 - Dolák Jiří (D. Datyně), Wala Roman (D. Datyně), Holzer Martin (D. Datyně), Zielonka Patrik (H. Žukov), Sva– czyna Richard (Nýdek), Duda Aleš (Sl. Orlová B), Rodek Marcel (Sl. Rychvald), Szuscik Michal (Smilovice).

5 - Sobinovský Marian (H. Bludovice), Nový Ladislav (H. Suchá), Walica Marek (Hrádek), Trombík Tomáš (Nebory), Ligocki Josef (Oldřichovice), Pinkas Radim (Oldřichovice), Smichovič Ladislav (Sedliště), Severa Jiří (Sl. Rychvald).

4 - Keler Jakub (D. Datyně), Pašek Jiří (H. Bludovice), Žuška Marcel (H. Suchá), Beránek Jakub (H. Suchá), Popelka Otakar (H. Žukov), Pszczolka Vlastimil (Hrádek), Cieslar Tomáš (Jablunkov), Bazgier Vítězslav (Jablunkov), Štvrtňa Jakub (Nebory), Molnár Michal (Nebory), Mikulka Radim (Nýdek), Hybel Lukáš (Sedliště), Durak Vilém (Sedliště), Szturc Martin (Sl. Orlová B), Pytlík Radim (Sl. Orlová B), Čerešňa Jan (Věřňovice), Šnobel Zdeněk (Věřňovice).

Dále jsou uvedeni pouze střelci našich regionálních mužstev:

3 – Stoszek Tomáš (Hrádek), Sztefka Jan (Hrádek), Gapa Patrik (Nebory), Misiarz Radim (Nýdek), Mauritz Robert (Oldřichovice), Huczala Tomasz (Oldřichovice), Topiarz Miroslav (Smilovice), Larysch Tomáš (Smilovice).

2 – Pav Marek (Hrádek), Szotkowski Radim (Jablunkov), Drong Lukáš (Jablunkov), Čmiel Jakub (Jablunkov), Šigut Jan (Jablunkov), Vranka Jaroslav (Nebory), Stec Petr (Nebory), Turoň Tomáš (Nebory), Sikora Michal (Oldřichovice), Bonacina Petr (Oldřichovice), Sekanina Tomáš (Sedliště), Bílko Petr (Smilovice).

1 – Szotkowski Dalibor (Hrádek), Bojko Jan (Hrádek), Paszek Michal (Hrádek), Mirga Tomáš (Jablunkov), Straka Josef (Jablunkov), Cieslar Vlastimil (Jablunkov), Osmanczyk Martin (Nebory), Žajdlík Filip (Nebory), Szuscik Marek (Nebory), Spratek Tomasz (Nýdek), Pszczotka Pavel (Nýdek), Konderla Roman (Nýdek), Kaleta Zenon (Nýdek), Bujný Josef (Nýdek), Hamřík Přemysl (Nýdek), Fortelný Vlastimil (Oldřichovice), Crhonek Jan (Oldřichovice), Ostruszka Petr (Oldřichovice), Niemiec Michal (Oldřichovice), Hanke Alan (Oldřichovice), Klar Vlastislav (Oldřichovice), Lichna Richard (Sedliště), Otýpka Petr (Sedliště), Majer Tomáš (Sedliště), Kaloč David (Sedliště), Kohut Pavel (Smilovice), Franek Rostislav (Smilovice).