SKUPINA A:

Jakartovice-Světlá Hora 4:0 (1:0), branky: M. Paluch 3, D. Holub.

Stěbořice-Komárov 0:1 (0:0), Šubert.

Zlatníky-Dolní Moravice 4:0 (1:0), Černý, Kavan, L. Fajkus, R. Uvíra.

Chomýž-Chlebičov 1:0 (1:0), Klimenko.

Jindřichov-Strahovice 2:2 (2:1), Koval, Barvík – Kubjatko, J. Nevřela.

Dolní Benešov B – Krásné Loučky 1:0 (0:0), Janík.

Břidličná-Chuchelná 2:2 (0:0), Patrman, Chárník – Faika, Moravec.


1. Jakartovice 14 14 0 0 49:7 42
2. Zlatníky 14 7 2 5 36:22 23
3. Chomýž 14 7 2 5 29:28 23
4. Krásné Loučky 14 7 1 6 33:20 22
5. Břidličná 14 6 3 5 26:24 21
6. Jindřichov 14 3 5 25:26 21
7. Dolní Benešov B 14 6 2 6 31:33 20
8. Stěbořice 14 5 4 5 33:24 19
9. Dolní Moravice 14 6 1 7 26:40 19
10. Strahovice 14 5 3 6 21:23 18
11. Chuchelná 14 5 3 6 20:23 18
12. Chlebičov 14 5 3 6 15:20 18
13. Komárov 14 3 1 10 22:39 10
14. Světlá Hora 14 2 0 12 12:49 6

SKUPINA B:

Hlubina-Píšť 0:0.

Klimkovice-Darkovice 2:2 (1:1), branky: M. Sedláček 2 -Vyletělek, Pláček.

Dolní Lhota-Ludgeřovice 3:1 (0:1), Stanovský 2, Marek Balnar – Boháč.

Hrabová-Heřmanice 1:4 (1:1), Lipták – Krotký 3, Strakoš.

Velká Polom-Vřesina 3:1 (1:1), Tihelka, Jakub Sztefek, Chudoba – Pospíšek.

Slavoj Rychvald-Šilheřovice 0:0.

Polanka-Darkovičky 0:2 (0:0), Krákora 2.


1. Heřmanice 14 11 0 3 38:18 33
2. Dolní Lhota 14 10 2 2 28:11 32
3. Píšť 14 10 2 2 28:12 32
4. Ludgeřovice 14 8 5 1 41:13 29
5. Šilheřovice 14 8 3 3 29:20 27
6. Darkovice 14 7 3 4 33:21 24
7. Velká Polom 14 7 2 5 25:19 23
8. Klimkovice 14 5 3 6 20:26 18
9. Darkovičky 14 4 5 5 18:22 17
10. Hrabová 14 4 1 9 24:30 13
11. Rychvald 14 2 2 10 10:27 8
12. Polanka 14 2 1 11 17:44 7
13. Vřesina 14 1 4 9 13:40 7
14. Hlubina 14 1 3 10 11:32 6

SKUPINA C:

Mosty-Nýdek 1:1 (0:0), podrobnosti nehlášeny.

Dolní Datyně-Oldřichovice 2:1, branky: Malysz 2 – Zbíral.

Záblatí-Sedliště 0:1, Juřica.

Hrádek-Hnojník 1:2 (1:0), Duda – Rusz, Kušnírák.

Horní Bludovice-Slavoj Petřvald 2:3 (0:1), vlastní, Martiník z pok. kopu – Kostka 2, vlastní.

Nebory-Jablunkov 1:2 (0:1), Cieslar – Martynek, Kluz.

1. Nýdek 13 8 3 2 24:14 27
2. Nebory 13 8 2 3 33:16 26
3. Mosty 13 8 1 4 34:20 25
4. Horní Suchá 12 7 3 2 18:10 24
5. Sedliště 13 7 2 4 28:18 23
6. Oldřichovice 13 7 1 5 34:17 22
7. Hnojník 13 6 4 3 22:21 22
8. Jablunkov 13 6 1 6 24:26 19
9. Petřvald 13 3 3 7 19:29 12
10. Hrádek 13 1 6 6 22:26 9
11. Horní Bludovice 13 2 3 8 26:42 9
12. Záblatí 13 2 3 8 22:39 9
13. Dolní Datyně 13 3 0 10 11:39 9

SKUPINA D:

Suchdol n. O.-V. Albrechtice 2:1 (1:0), branky: Fojtík, Holík – Pavlovský z pok. kopu.

Dobrá-Fulnek B odloženo pro nezpůsobilý terén.

Fryčovice-Odry 4:2 (2:0), Pěcháček, René Galásek, Randják, Košica – Merten 2.

FC Bílovec-Mořkov 1:0 (0:0), R. Teichman.

Metylovice-Tichá 0:2 (0:1), Kupčík 2.

Vlčovice-Petřvald n. M. 2:2 (1:1), Kos, Švrček z pok. kopu – Huvar 2.

Kozlovice-Kateřinice 3:3 (2:2), Jakub Harabiš 2, Jan Harabiš – Richter, Polášek, Lička.


1. Fulnek B 13 13 0 0 55:6 39
2. V. Albrechtice 14 7 2 5 23:15 23
3. Bílovec 14 7 2 5 31:26 23
4. Suchdol n. O. 14 7 2 5 26:26 23
5. Odry 14 7 1 6 22:26 22
6. Tichá 14 6 1 7 19:26 19
7. Petřvald n. M. 14 5 3 6 24:30 18
8. Kozlovice 14 4 5 5 26:23 17
9. Kateřinice 14 3 8 3 22:24 17
10. Fryčovice 14 5 2 7 24:27 17
11. Dobrá 13 5 2 6 20:28 17
12. Vlčovice 14 4 3 7 19:26 15
13. Mořkov 14 4 1 9 13:27 13
14. Metylovice 14 2 4 8 21:35 10