Lepší vstup do utkání jste si asi nemohli představit? V šesté minutě jste vedli již o dvě branky. To je pravda. My jsme se již během týdne připravovali na to, že chceme na soupeře vletět a popřípadě mu v úvodní čtvrthodince dát i nějakou branku. Nakonec se nám podařilo dát dva góly.

Pak ale došlo k situacím, ze kterých jste inkasovali dvě branky a bylo rázem srovnáno.

Tam to šlo přes Honzu Hrdličku, který měl v týdnu studijní povinnosti. Ještě v pátek mi volal, že mu nakonec nevyjde přijít ani na předzápasový trénink. Šel jsem tedy do velkého rizika, jelikož Honza přijel dost unavený. Vzal jsem to ale vše na sebe. Plně jej chápu, ale můžu poděkovat klukům, že to nakonec vše zvládli. Nic v tom nehledejte, zkrátka v tom byla únava.

Co jste si v poločasové přestávce vlastně řekli?

Ať se prostě vyvarují takových chyb. Šlo o to dát třetí a případně čtvrtý gól a bylo po zápase. Šance tam byly. Dá se říct, že ani Blažek nebyl dnes ve své kůži. Útočnou fázi jsme ale měli vynikající, jenže vzadu to zkrátka dnes nebylo ono.

V tomto duelu jste dal příležitost dvěma mladým dorostencům. Jak se díváte na jejich výkon?

Mandičákovi se již povedl zápas v Dolním Benešově, když brankou těsně před koncem rozhodl o našem vítězství. Před zápasem to pro mě bylo dilema, zda tam dát Jordána nebo Mandičáka. Rozhodl jsem se pro Mandyho. Ve druhé půli jsem ještě stáhl Kufu, i když to nebylo z výkonnostních důvodů. Chtěl jsem dát šanci i Pařenicovi, ať vidím v akci i jeho. Dá se říct, že ani jeden mě nezklamal.

Sezona se již pomalu blíží ke konci. Vás nyní čekají venku Hranice a pak doma rezerva ligové Jihlavy. Už se díváte na své další trenérské působení? Zůstanete zde ve Stovkách, nebo máte nějakou nabídku?

Jestli zůstanu zde ve Frýdku je ještě otevřené. Zatím nevím, co se mnou bude. Ke 30. červnu se vracím zpět na Baník, kde mám stále smlouvu. Nějakou nabídku jsem již obdržel a také od funkcionářů Frýdku jsem dostal nabídku prodloužit si zdejší pobyt. Vše se ještě rozhodne, je to stále otevřené.

Změní začátek

Fotbalové oddíly Fotbal Frýdek-Místek a FC Vysočina Jihlava se dohodly na předehrávce posledního kola MSFL. Vše samozřejmě záleží na víkendovém zápase Jihlavy B. Pokud již bude jasné, že se hosté z Vysočiny ve třetí lize zachrání, bude utkání posledního kola MSFL odehráno již v úterý 12. června od 16.30 hodin. V opačném případě se utkání bude hrát buď v sobotu, anebo v neděli, a to v úřední začátek. O všem by rozhodla STK. V každém případě se nebude hrát v původním termínu, a to 16. června od 10.15 hodin.