ALBRECHTICE – LÍSKOVEC 2:2 (1:0)

Ještě před dvěma měsíci byl mezi těmito soupeři rozdíl dvou tříd. Domácí tým nakonec z divize sestoupil, v Lískovci se naopak slavil postup.

V úvodní desetiminutovce byli aktivnější domácí, ale v první šanci se ocitli hosté. Ve 4. minutě vysunul Myšinský do brejku Šištíka, jenže ten brankáře domácích neobstřelil. V 8. minutě se přes Bardoně prosadil domácí kanonýr Goj, jenže na brankáře Smetanu si nepřišel. V 15. minutě chyboval Sikora, jenže Šištík opět ztroskotal na gólmanovi Jačekovi. O dvě minuty později fauloval Pařenica u postranní čáry a po trestném kopu Nováka využil zaváhání hostující obrany a brankáře Goj – 1:0.

Ve 38. minutě mohlo být srovnáno, jenže to by Myšinský musel proměnit samostatný nájezd. Po změně stran nejprve zahrozili domácí, když hlavička Kuly prolétla nad hostující brankou. O deset minut později chytá Smetana hlavičku Goje na brankové čáře. Ihned z protiútoku zahrává trestný kop Vodička a s pomocí teče Jaček s námahou vyráží.

Po hodině hry Pařenica přestřeluje z úhlu opuštěnou branku Albrechtic. V 64. minutě se nakonec hosté přeci jen dočkali. Sikora fauloval v pokutovém území Myšinského a Pařenica z pokutového kopu vyrovnal. V 77. minutě poslal hostující trenér Bauman na hřiště Tarkoše místo Šištíka a po jeho krásné přihrávce Pařenica podruhé v zápase skóroval. Vše mohlo být rozhodnuté v 88. minutě, kdy si několikráte vyměnil míč Priesol s Myšinským a druhý jmenovaný opět postupoval sám na gólmana domácích. Tentokráte Myšinský volil přízemní střelu, která však minula svůj cíl.

Nutno poznamenat, že festival zahozených šancí nakonec hosty hodně mrzel. V nastaveném čase totiž velice nepřesný rozhodčí Prasek posoudil střet Bardoně s Gojem jako penaltový a sám postižený stanovil konečnou podobu výsledku. Hosté se po této situaci cítili hodně ukřivděni, ale o zcela zasloužené tři body se nakonec připravili sami svou střeleckou nemohoucností.

Lískovec: Smetana – Miroslav Somr – Vodička, Bardoň, Nedorost – Pařenica, Vojvodík (54. Priesol), Nečas (62. Šimek), Halama – Šištík (77. Tarkoš), Myšinský. Trenér Petr Bauman.