Do utkání vstoupili lépe hosté a celý první poločas měli také více ze hry. V 18. minutě dostal ideální pas Kořínek a s přehledem přeloboval domácího brankáře – 0:1.

Pro Lískovecké je jen škoda, že nepřišla gólová pojistka. Šance si totiž vytvářely oba celky, jenže brankáři na obou stranách prokázali několikrát své kvality. Po přestávce domácí zvýšili tempo, hosté naopak hrozili rychlými brejky. Ke vstřelení branky byl blízko v 55. minutě Mandičák, který jen těsně minul domácí bránu.

Posledních dvacet minut si již hosté chtěli taktickou hrou pohlídat nejtěsnější vítězství. To se jim ale nepodařilo a domácí v 83. minutě po centru ze strany srovnali zásluhou Skontici. Nakonec v samém závěru mohli Havířovští dokonce otočit vítězství na svou stranu, když podélný centr po malém vápně naštěstí domácí hráč netrefil přesně.

MFK HAVÍŘOV - SOKOL LÍSKOVEC 1:1 (0:1)

Lískovec: Klepek – Staník, Žídek, Hojdysz, Kubáň (65. Kašuba) – Kořínek, Čerňák, Šrámek, Holý – Mandičák (60. Klimas), Vokoun (70. Broulík). Trenér: Martin Šrámek