Chlebovičtí fotbalisté jsou po právě skončené podzimní části okresní soutěže na vedoucí příčce se ziskem dvaadvaceti bodů. Na tomto úspěchu má velký podíl nový trenér Martin Blahuta a nově zrozený výbor fotbalového oddílu ve složení Radim Čagan, Jiří Syřínek a Radek Krpec.

Do podzimních bojů se zapojilo 22 hráčů. Brankáři M. Janoviak, J. Diblík a L. Slováček, obránci Z. Jaskula, J. Knebel, L. Kovalčík, M. Stachura, M. Biolek, R. Krpec, záložní řada P. Klaner, P. Opavský, V. Syřínek, R. Hlaváč, D. Pohanka, O. Štupák, J. Merta, R. Chrobok a útočníci T. Haleš, L. Kolodijčák, V. Urbanec, M. Halat a L. Slováček. „Pouze Opavský, Kolodijčák a Štupák nastoupili ve všech deseti utkáních,“ řekl trenér týmu Martin Blahuta.

Tým nastřílel celkem sedmadvacet mistrovských branek, když to nejlépe střílelo Tomáši Halešovi, který brankáře soupeřů zatížil pěti brankami. O jeden gól méně nastřílel Opavský a tři branky vstřelil Pohanka. Kuriozitou také bylo, že tři vstřelené branky do sítě soupeřů byly vlastní. Příchodem trenéra Blahuty se rapidně zvedla v mužstvu disciplína, o čemž svědčí jediná červená karta a jen sedm napomínaných hráčů.

V sobotu 10. listopadu proběhlo v Chlebovicích slavnostní zakončení podzimní sezóny, na kterém byli výborem oddílu vyhlášení nejlepšími hráči podzimu brankář Miroslav Janoviak, obránce Lubomír Kovalčík, záložník Radomír Hlaváč a útočník Tomáš Haleš. Do jarních bojů si tak Chlebovice nemohou dát jiný cíl, než je postup do vyšší soutěže. „Až jaro ukáže, jestli je naše postavení v tabulce oprávněné. S nejtěžšími soupeři Čeladnou B a Bukovcem totiž hrajeme venku a protože za určitých okolností postupuje přímo pouze vítěz, bude jaro velmi těžké,“ řekl trenér chlebovických mužů Martin Blahuta.