VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Staré Město přivítá na domácím hřišti Brušperk

REGION - Dnes a zítra se odehrají zápasy dalšího kola fotbalových soutěží.

13.10.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Radmila Šepsová

MSLŽ:

Dobratice - Stachovice (14. 10. – 16.00).

KP:

Vratimov – Frýdlant n. O. (13. 10. – 15.30).

I. A třída – sk. B:

Čeladná – Nový Jičín (13. 10. – 15.30), Staré Město – Brušperk (13. 10. – 15.30), Raškovice – Dolní Lutyně (14. 10. – 15.30).

I. B třída – sk. C:

Mosty – D. Datyně (13. 10. – 15.30), Hnojník – Oldřichovice (13. 10. – 15.30), Nebory – Horní Suchá (14. 10. – 15.30), Jablunkov – Sedliště (14. 10. – 15.30).

I. B třída – sk. D:

Metylovice – Dobrá (14. 10. – 15.30).

MSDD dorostu:

Fotbal Frýdek-Místek – Valašské Meziříčí (13. 10. – 10.15 st. + 12.30 ml.).

KP dorostu:

Staříč – ČSAD Havířov (13. 10. – 13.00 st. + 11.00 ml.), Fotbal Třinec B – Vratimov (14. 10. – 10.00 st. + 12.15 ml., Borek), Frýdek-Místek B – VOKD Poruba (14. 10. – 10.15 st. + 12.30 ml., Stovky).

KS dorostu – sk. B:

Nýdek – Český Těšín (14. 10. – 13.00), Jablunkov – Baška (14. 10. – 13.15).

MSŽD žáků:

Fotbal Třinec – FC Vítkovice B (13. 10. – 10.00 st. + 11.45 ml.).

KP žáků:

Spartak Jablunkov – Sl. Bruntál (13. 10. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Fotbal Frýdek-Místek B – Dolní Benešov (13. 10. – 9.00 st. + 10.45 ml., hřiště Slezan).

KS žáků – sk. B:

Vratimov – Brušperk (13. 10. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Staříč – Ludgeřovice (14. 10. – 9.30 st. + 11.15 ml.).

KS žáků – sk. C:

Bystřice – Těrlicko (14. 10. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Staré Město – Český Těšín (14. 10. – 9.00 st. + 10.45 ml.).

OP mužů:

Lučina - Palkovice (13. 10. - 15.30, Sikora P.), Staříč - Písek (13. 10. - 15.30, Kuběna P.), Řepiště - Milíkov (13. 10. - 15.30, Němec P.), Václavovice - Baška (13. 10. - 15.30, Worek R.), Hukvaldy - Nošovice (14. 10. - 15.30, Rusina L.), Janovice - Frýdlant n. O. B (14. 10. - 15.30, Šašinka J.), Dobratice - Ostravice (13. 10. - 15.30, Novák M.).

OS mužů:

Bukovec - Kozlovice B (14. 10. - 15.30, Suszka J.), Kunčice p. O. - Paskov (13. 10. - 15.30, Bajtek B.), Vojkovice - Tošanovice (13. 10. - 15.30, Krůček R.), Chlebovice - Čeladná B (13. 10. - 15.30, Somr M.), Janovice B - Návsí (13. 10. - 15.30, Setlová P.), Smilovice B - Pržno (13. 10. - 15.30, Novotný L.).

OP dorostu:

Václavovice - Sedliště (13. 10. - 13.00, Hrušecký J.), Hnojník - Oldřichovice (13. 10. - 13.00, Nytra A.), Kunčice p. O. - Frýdlant n. O. (13. 10. - 13.00, Bajtek B.), Dobratice - Smilovice (13. 10. - 13.00, Šašinka J.), Bukovec - Písek (14. 10. - 13.00, Machala P.), Raškovice - Kozlovice (14. 10. - 13.00, KR), Lučina - Palkovice (14. 10. - 15.30, Rapouch V.).

OS dorostu – sk. A:

Řepiště - Čeladná (13. 10. - 13.00, Vernarský J.), Hukvaldy - Fryčovice (13. 10. - 13.00, Király P.), Janovice - Lískovec (14. 10. - 13.00, Pokluda A.), St. Město - Frýdlant n. O. B (13. 10. - 13.00, KR), Metylovice - Ostravice (13. 10. - 15.30, Božoň M.).

OS dorostu – sk. B:

Nebory - Hrádek (14. 10. - 13.00, Čepčor I.), Vojkovice - Milíkov (13. 10. - 13.00, Nevrla J.), Mosty - Bystřice (13. 10. - 13.00, Kniezek K.).

RS žáků – sk. A:

Ostravice - Hukvaldy (13. 10. - 9.30, Juřík J.), Čeladná - Frýdlant n. O. (14. 10. - 13.30, Kunčice, KR), Kozlovice - Kunčice p. O. (14. 10. - 13.30, Němec P.).

RS žáků – sk. B:

Palkovice - Frýdlant n. O. B (13. 10. - 9.30, Mudra Z.), Metylovice - Janovice (14. 10. - 13.30, Bajtek B.).

RS žáků – sk. C:

FK Staříč B - Sedliště (13. 10. - 9.30, Staříč, hřiště B, Božoň M.), Václavovice - Lískovec (13. 10. - 9.30, Kielar J.), Sokol Dobrá - TJ Fryčovice (13. 10. - 9.30, Pfleger D.).

RS žáků – sk. D:

Dobratice - Hnojník (13. 10. - 10.00, Legierský B.), Raškovice - Vojkovice (14. 10. - 11.00, KR). RS žáků – sk. E: Nebory - Smilovice (13. 10. - 9.30, Krůček R.), Milíkov - Vendryně (14. 10. - 9.30, Novotný L.), Nýdek - Oldřichovice (13. 10. - 15.30, Juřík J.).

RS žáků – sk. F:

Mosty – Návsí (13. 10. - 9.30, Suszka J.), Hrádek - Jablunkov B (14. 10. - 9.30, Krasula V.), Beskyd Bukovec - TJ Písek (14. 10. - 10.00, Worek R.).

13.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Liberec - Třinec

Oslabený Třinec na Spartě skóroval jen jedinkrát a nemá ani bod

Ovčáček miláček

Představení Ovčáček miláček se v pondělí promítá v kinech

Muže postihla na Lysé hoře cévní mozková příhoda

Beskydy – Výlet do přírody skončil zdravotními komplikacemi u jednačtyřicetiletého muže, který jevil známky akutního rozvoje cévní mozkové příhody.

ON-LINE rozhovor se starostou Čeladné Pavolem Lukšou

Pavol Lukša, starosta Čeladné, bude ve středu 23. listopadu od 11 hodin jako host on-line rozhovoru Deníku odpovídat na dotazy čtenářů.

AKTUALIZUJEME

Jednoho muže vlak zabil, druhého jiný vlak těžce zranil

Smrtí skončila v sobotu srážka vlaku s člověkem ve Frýdku-Místku. U další nehody nešťastník vyvázl s těžlámi zraněními. 

Od neděle se mohou na horách tvořit sněhové jazyky

Od nedělního poledne se mohou v horských oblastech Česka místy tvořit sněhové jazyky, ojediněle i závěje. Na horách napadne do pondělního večera většinou deset až 25 centimetrů nového sněhu. Na návětří hor může na některých místech napadnout až 40 centimetrů, a to hlavně v Krušných horách a na Šumavě. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT