2. liga:

Třinec – Bohemians Praha(6.10.–10.15).

MSFL:

Frýdek-Místek – Dosta Bystrc (6.10.–10.15).

Krajský přebor:

Vratimov – Poruba (6. 10. – 15.30), Lískovec – Bohumín (6. 10. – 15.30), Frýdlant n. O. – Lichnov (7. 10. – 15.30), Bystřice – Petřkovice (7.10.–15.30).

I. A třída – skupina B:

Staré Město – Raškovice (6. 10. – 15.30), Brušperk – Příbor (6. 10. – 15.30), Vendryně – Libhošť (6. 10. – 15.30), Smilovice – Čeladná( 7.10.–15.30).

I. B třída – skupina C:

Hnojník – Petřvald (6. 10. – 15.30), Oldřichovice – Nýdek (6. 10. – 15.30), Sedliště – H. Bludovice (6.10.–15.30).

I. B třída – skupina D:

Fryčovice – Metylovice (6. 10. – 15.30), Dobrá – Vlčovice (6. 10. – 15.30).

MSDL dorostu:

Fotbal Třinec – 1. FC Brno B (6. 10. – 10.00 st.+13.15ml.).

Krajská soutěž dorostu – skupina B:

Baška – Bohumín (6. 10. – 13.15), Dobrá – Lok. Petrovice( 6. 10.–13.15), Brušperk– Nýdek (7.10.–10.00).

MSŽL žáků:

Frýdek-Místek – 1. FC Brno (7. 10. – 11.00 st. + 12.45ml., Stovky).

Krajský přebor žáků:

Frýdek- Místek B – Slavia Orlová (6. 10. – 9.00 st. + 10.45 ml., Slezan).

Krajská soutěž žáků – sk. B:

Vratimov – Hlubina(6. 10. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Brušperk – Příbor ( 6.10.–9.00st.+10.45ml.).

Krajská soutěž žáků – sk. C:

Staré Město – MFK Karviná C (7. 10. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Fotbal Třinec B – Petřvald u Karviné (7. 10. – 9.00 st. + 10.45 ml., Borek).

Okresní přebor mužů:

Janovice - Dobratice (7. 10. - 15.30, Čepčor I.), Písek-Lučina (7. 10. - 15.30, Krasula V.), Milíkov - Staříč (7. 10. - 15.30, Kniezek K.), Baška - Řepiště (6. 10. - 15.30, KR), Nošovice - Václavovice (7.10.-15.30, Nošovice, Machala P.), Frýdlant n. O. B- Hukvaldy (6. 10. - 15.30, Chýlek M.), Palkovice - Ostravice (6. 10. - 15.30, Němec P.).

Okresní soutěž mužů:

Paskov - Vojkovice (7. 10. - 10.00, Staříč, hřiště B, Mudra Z.), Čeladná B - Kozlovice B (6. 10. - 15.30, Kunčice, Kielar J.), Janovice B- Bukovec(6. 10. - 15.30, Király P.), Návsí - Kunčice p. O. (7. 10. - 15.30, Bajtek B.), Tošanovice - Smilovice B (6. 10. - 15.30, Nevrla J.), Chlebovice - Pržno (6. 10. - 15.30, Hrušecký J.).

Okresní přebor dorostu:

Palkovice - Kozlovice (6. 10. - 13.00, Novák M.), Sedliště - Dobratice (6. 10. - 13.00, Worek R.), Oldřichovice - Kunčice p. O. (6. 10. - 13.00, Sikora P.), Hnojník - Raškovice (6. 10. - 13.00, Pfleger D.), Frýdlant n. O. - Václavovice (7. 10. - 13.00, KR), Písek - Lučina (7. 10. - 13.00, Konderla J.), Smilovice - Bukovec ( 6.10.-15.30, Rapouch V.).

Okresní soutěž dorostu – sk. A:

Lískovec - Hukvaldy (7. 10. - 10.00, Rusina L.), St. Město - Ostravice (6. 10. - 13.00, KR), Frýdlant n. O.B- Janovice (6. 10. - 13.00, Božoň M.), Fryčovice - Řepiště (6. 10. - 13.00, PokludaA.), Čeladná- Metylovice (6. 10. - 13.00,Kunčice,JuříkJ.).

Okresní soutěž dorostu – sk. B:

Hrádek - Mosty (7. 10. - 13.00, Worek R.), Vendryně - Vojkovice (6. 10. - 13.00, KR), Milíkov - Nebory (7. 10. - 13.15, Hrušecký J.).

Regionální soutěž žáků – sk.A:

Frýdlant n. O.- Kozlovice (6. 10. - 09.00, Nytra A.), Kunčice p. O. - Ostravice (6. 10. - 9.30, Filip A.), Hukvaldy - Čeladná (7. 10. - 10.00, Bajtek B.).

Regionální soutěž žáků – sk. B:

Baška - Metylovice (6. 10. - 9.30, Kniezek K.), Janovice - Palkovice (6. 10. - 13.30, Fuják P.). Regionální soutěž žáků – sk. C: Dobrá - Lískovec (6. 10. - 9.30, Malinovský J.), Fryčovice - Staříč B (6. 10. - 9.30, Rapouch V.), Sedliště - Václavovice (6. 10. - 9.30,VernarskýJ.).

Regionální soutěž žáků – sk. D:

Hnojník - Lučina (6. 10. - 9.30, Fuják P.), Vojkovice - Dobratice (6. 10. - 10.15, Krasula V.), Nošovice - Raškovice (7. 10. - 10.15, Nižní Lhoty, Legierský B.).

Regionální soutěž žáků – sk. E:

Vendryně - Nýdek (6. 10. - 9.30, Machala P.), Oldřichovice - Nebory (6. 10. - 9.30, Suszka J.), Smilovice - Milíkov (7. 10. - 13.30,KR).

Regionální soutěž žáků – sk. F:

Písek - Hrádek (7. 10. - 10.00, Suszka J.), Beskyd Bukovec - Návsí (7. 10. - 10.00, KrůčekR.).