VYBRAT REGION
Zavřít mapu

O víkendu čeká fanoušky opět několik fotbalových zápasů

REGION - V krajském přeboru se hraje okresní derby mezi domácím Frýdlantem nad Ostravicí a Čeladnou. Také I. A třída nabízí tři okresní derby, první Lískovec hraje v Raškovicích.

1.6.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Michal Bílek

Fotbalové soutěže v našem regionu pokračují i během tohoto víkendu. II. liga: Fotbal Třinec – Viktoria Žižkov (3. 6. – 15.15). MSFL: Frýdek-Místek – Brumov (2. 6. – 10.15). MSLŽ: Lískovec – Havířov (3. 6. – 10.00). Krajský přebor: Vratimov – Bohumín (2. 6. – 17.00), Frýdlant n. O. – Čeladná (3. 6. – 17.00). I. A třída – skupina B: Mosty – Bystřice (2. 6. – 17.00), Dobrá – Vendryně (2. 6. – 17.00), Raškovice – Lískovec (3. 6. – 17.00). I. B třída – skupina C: Sedliště – Sl. Orlová (2. 6. – 17.00), Nýdek – Horní Bludovice (3. 6. – 17.00), Jablunkov – Horní Suchá (3. 6. – 17.00). I. B třída – skupina D: Kozlovice – Metylovice (3. 6. – 17.00), Janovice – Tísek (3.6. – 17.00). MSDL dorostu: Třinec – Přerov (2. 6. – 14.00 st. + 16.15 ml., Lesní). KS dorostu – skupina B: Nýdek – Dobrá (3. 6. – 14.30). MSŽL: Frýdek-Místek – Baník Ostrava (3. 6. – 11.00 st. + 12.45 ml., Stovky). Krajský přebor žáků: Vratimov – Sl. Bruntál (2. 6. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Fotbal Třinec – Polanka (2. 6. – 10.00 st. + 11.45 ml., Borek). Krajská soutěž žáků – skupina C: Jablunkov – Dolní Lutyně (2. 6. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Frýdek-Místek C – MFK Karviná C (2. 6. – 9.00 st. + 10.45 ml., Slezan). Okresní přebor mužů: Palkovice - Baška (2. 6. - 17.00, Němec P.), Řepiště - Hnojník (2. 6. - 17.00, Nytra A.), Písek - Bukovec (3. 6. - 17.00, Chýlek M.), Dobratice - Václavovice (2. 6. - 17.00, Somr M.), Frýdlant n. O. B - Hukvaldy (2. 6. - 17.00, Kantor K.), Nošovice - Chlebovice (3.6. - 17.00, Čepčor I.). Okresní soutěž mužů: Janovice B - Pržno (2. 6. - 17.00, Malinovský J.), Smilovice B - Vojkovice (2. 6. - 17.00, Rapouch V.), Čeladná B - Lučina (2. 6. - 17.00, Hrušecký J.), Tošanovice - Bystřice B (3. 6. - 17.00, Krůček R.), Kozlovice B - Kunčice p. O. (2. 6. - 17.00, Novotný L.). Okresní přebor staršího dorostu: Písek - Kunčice p. O. (3. 6. - 14.30, Suszka J.), Jablunkov - Bukovec (3. 6. - 14.30, Nitra J.), Palkovice - Lučina (2. 6. - 14.30, Novák M.), Sedliště - Vendryně (2. 6. - 14.30, Šimek M.), Frýdlant n. O. - Oldřichovice (3. 6. - 14.30, Durák V.), Kozlovice - Smilovice (3. 6. - 14.45, Kantor K.), Raškovice - Chlebovice (3. 6. - 14.45, Švec M.). Okresní soutěž staršího dorostu – skupina A: Čeladná - Pržno (2. 6. - 10.30, Nevrla J.), Janovice - Hukvaldy (3. 6. - 14.30, Šašinka J.), Řepiště - Metylovice (2. 6. - 14.30, Bajtek B.). Okresní soutěž staršího dorostu – skupina B: Milíkov - St. Město (3. 6. - 10.30, Konderla J.), Nošovice - Hrádek (3. 6. - 14.00, Juřík J.), Hnojník - Bystřice (2. 6. - 14.30, Worek R.), Dobratice - Vojkovice (2. 6. - 14.30, Somr M.), Mosty - Nebory (2. 6. - 14.30, Batrla D.). Okresní přebor starších žáků – skupina A: Frýdlant n. O. A - Řepiště (2. 6. - 9.00, Setlová P.), Palkovice - Hukvaldy (2. 6. - 9.30, Mudra Z.). Okresní přebor starších žáků – skupina B: Baška - Bystřice (2. 6. - 9.30, Pokluda A.), Vendryně - Milíkov (2. 6. - 9.30, Konderla J.), Dobratice - Hrádek (2. 6. - 10.00, Király P.). Okresní soutěž starších žáků – skupina A: Frýdlant n. O. B - Metylovice (2. 6. - 10.45, Setlová P.), Kozlovice - Kunčice p. O. (2. 6. - 15.00, Juřík J.), Čeladná - Pržno (2. 6. - 15.00, Božoň M.). Okresní soutěž starších žáků – skupina B: Sedliště - Lískovec (2. 6. - 9.30, Kuběna P.), Lučina - Václavovice (3. 6. - 10.00, Novák M.), Janovice - Dobrá A (2. 6. - 15.00, Nevrla J.). Okresní soutěž starších žáků – skupina C: Hnojník - Smilovice (2. 6. - 9.30, Suszka J.), Vojkovice - Dobrá B (3. 6. - 10.15, Nitra J.), Nošovice - Raškovice (2. 6. - 17.00, Fuják P.). Okresní soutěž starších žáků – skupina D: Oldřichovice - Nýdek (2. 6. - 9.30, Krasula V.), Nebory - Bukovec (2. 6. - 9.30, Worek R.), Mosty - Písek (2. 6. - 9.30, Machala P.).

1.6.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Třinec - Brynäs

Třinec vyřadil Brynäs a je v semifinále Ligy mistrů

Česko zpívá koledy.

V regionu se opět budou zpívat koledy s Deníkem

V Bystřici investují do nových prostor pro děti v předškolním věku

V areálu Základní školy v Bystřici vzniká nová mateřská škola. O jejím vybudování se hovoří již pár let.

Podruhé narozen pod koly tramvaje a padlý symbol Vánoc: nejlepší videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 11. prosince 2017.

Ze zahradnictví ukradl zboží za téměř 400 tisíc korun

Neznámý pachatel se v uplynulých dnech činil, vyloupil areál zahradnictví na Frýdecko-Místecku a odcizeným zbožím měl vytvořit skoro půl milionovou škodu.

Demolice domu Pionýrů je v plném proudu

O osudu domu, který stojí na začátku ulice Pionýrů v Místku, bylo rozhodnuto již před několika měsíci. Ale až nyní se po vyčištění vnitřních prostor mohla začít demolovat hrubá stavba.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT