MSFL:

Frýdek-Místek – SK Zábřeh (12. 4. – 10.15).


Krajský přebor:

Bystřice n. O. – Pustá Polom (13. 4. – 15.30).


I. A třída – skupina B:

Čeladná – Staré Město (12. 4. – 15.30, umělá tráva Vítkovice), Raškovice – Libhošť (13. 4. – 15.30).


I. B třída – skupina C:

Mosty – Oldřichovice (12. 4. – 15.30), Nebory – Hnojník (13. 4. – 15.30).


I. B třída – skupina D:

Dobrá – Fryčovice (12. 4. – 15.30), Metylovice – Kateřinice (13. 4. – 15.30), Kozlovice – Fulnek B (13. 4. – 15.30).


MSDL dorostu:

Třinec – Sigma Olomouc B (12. 4. – 10.15 st. + 12.30 ml.)

Krajský přebor dorostu:

Vratimov – Sl. Orlová (12. 4. – 9.00 st. + 11.15 ml.), Staříč – Svinov (12. 4. – 13.00 st. + 11.00 ml.), Fotbal Třinec B – Heřmanice (13. 4. – 10.00 st. + 12.15 ml., Borek).

Krajská soutěž dorostu – skupina B:

Dobrá – Sl. Rychvald (12. 4. – 13.15).

MSŽL žáků:

Frýdek-Místek – Vítkovice (13. 4. – 11.00 st. + 12.45 ml., Stovky).

Krajská soutěž žáků – skupina B:

Staříč – Vratimov (13. 4. – 9.30 st. + 11.15 ml.).

Krajská soutěž žáků – skupina C:

Frýdek-Místek C – Český Těšín (12. 4. – 9.00 st. + 10.45 ml., Slezan), Fotbal Třinec B – ČSAD Havířov (12. 4. – 9.00 st. + 10.45 ml., Borek).

Okresní přebor mužů:

Ostravice – Lučina (9. 4. – 16.00, Čepčor I.), Dobratice – Václavovice (12. 4. – 15.30, Čepčor I.), Řepiště – Hukvaldy (12. 4. – 15.30, Pokluda A.), Staříč – Janovice (12. 4. – 15.30, Krasula V.), Lučina – Frýdlant n. O. B (12. 4. – 15.30, Němec P.), Ostravice – Nošovice (12. 4. – 15.30, Rusina L.), Palkovice – Baška (12. 4. – 15.30, Somr M.), Milíkov – Písek (13. 4. – 15.30, Suszka J.).

Okresní soutěž mužů:

Chlebovice – Vojkovice (12. 4. – 15.30, Žvak K.), Kozlovice B- Kunčice p. O. (12. 4. – 15.30, Hrušecký J.), Čeladná B – Janovice B (12. 4. – 15.30, škvára, Frýdlant, Mudra J.), Pržno – Návsí (12. 4. – 15.30, Baška, Juřík J.), Tošanovice – Paskov (12. 4. – 15.30, Rapouch V.), Bukovec – Smilovice B (13. 4. – 15.30, Nevrla J.).

Okresní přebor dorostu:

Kunčice p. O. – Palkovice (9. 4. – 16.30 – Němec P.), Dobratice – Kunčice p. O. (12. 4. – 13.00, Setlová P.), Palkovice – Sedliště (12. 4. – 13.00, Bajtek B.), Kozlovice – Frýdlant n. O. (12. 4. – 13.15, Vernarský J.), Raškovice – Václavovice (13. 4. – 13.00, Kuběna P.), Bukovec – Hnojník (13. 4. – 13.00, Nevrla J.), Písek – Smilovice (13. 4. – 13.00, Návsí – umělý povrch, Fuják P.).

Okresní soutěž dorostu – sk. A:

Čeladná - Řepiště (12. 4. – 10.45, škvára, Frýdlant, Mudra Z.), Ostravice – Metylovice (12. 4. – 13.00, Chýlek M.), Lískovec – Janovice (13. 4. – 10.00, Černoevič A.).

Okresní soutěž dorostu – sk. B:

Bystřice – Mosty (13. 4. – 13.00, Batrla D.), Hrádek – Nebory (13. 4. – 13.00, Király P.), Milíkov – Vojkovice (13. 4. – 13.15, Hrušecký J.).
Okresní přebor žáků – sk. A: Ostravice – Sedliště (12. 4. – 9.30, Bajtek B.), Baška – Fryčovice (12. 4. – 9.30, Šašinka J.), Janovice – Frýdlant n. O. (12. 4. – 13.30, Kniezek K.).

Okresní přebor žáků – sk. B:

Oldřichovice – Jablunkov B (9. 4. – 16.00, Fuják P.), Jablunkov B – Hnojník (11. 4. – 16.30, Suszka J.), Dobratice – Smilovice (12. 4. – 10.00, Machala P.), Bukovec – Oldřichovice (13. 4. – 10.00, Worek R.).

Okresní soutěž žáků – sk. A:

Čeladná – Frýdlant n. O. B (12. 4. – 13.30, Nevrla J.), Metylovice – Hukvaldy (13. 4. – 13.30, Nitra J.), Kozlovice – Kunčice p. O. (13. 4. – 13.30, Šašinka J.).

Okresní soutěž žáků – sk. B:

Staříč – Dobrá (12. 4. – 9.30, Kielar J.), Palkovice – Lískovec (12. 4. – 9.30, Žvak K.), Václavovice – Frýdek-Místek D (12. 4. – 9.30, Rusina L.).

Okresní soutěž žáků – sk. C:

Nebory – Vojkovice (12. 4. – 9.30, Legierský B.), Lučina – Vendryně (13. 4. – 13.15, Juřík J.).

Okresní soutěž žáků – sk. D:

Mosty – Návsí (12. 4. – 9.30, Suszka J.), Nýdek – Milíkov (12. 4. – 15.30, Šašinka J.), Hrádek – Písek (13. 4. – 9.30, Fuják P.).

(sch, vš)