Fotbalisté Vendryně přivítali v sobotu aspiranta na postup do krajského přeboru – Bystřici nad Olší. Derby dvou sousedních vesnic přilákalo i přes nepříznivé počasí přes dvě stovky diváků. Vendryně – Bystřice n. O. 1:2 (0:1). V sestavě Vendryně chyběli Guzik a Fojcik, naopak po třech týdnech se vrátil Broda. Úvod zápasu patřil domácím. Hned po rozehrání vypíchl hostům míč domácí kapitán Němčík a poprvé zahrozil. V 7. minutě měl další šanci po Chvastkově přihrávce Mazurek. Po čtvrthodině hry servíroval z pravé strany míč před branku Bystřice Bezák, ale Cymorek ho netrefil. Ve 21. minutě odpískal hlavní sudí sporný nepřímý kop proti Vendryni. Brankář Csikan totiž postupoval s míčem mimo velký čtverec a při návratu do něj jej chytil do rukou, proto následoval hvizd rozhodčího pro malou domů. První branka zápasu padla po centru Farugy, kdy Zbončák zajistil přesnou hlavičkou Bystřici vedení 1:0. Hosté tak vytěžili z územní převahy vedoucí branku. Ve 25. minutě podržel skvělým zákrokem domácí spoluhráče Csikan, který vytáhl míč na rohový kop. Ve 38. minutě pálil domácí Divina těsně vedle tyče. Po změně stran ovlivnila utkání 65. minuta, kdy červenou kartu uviděl domácí Mazurek. V 78. minutě měl gól na hlavě hostující Lasota, ale Csikan jeho hlavičku z pěti metrů vyrazil. V 80. minutě bojoval domácí Bezák o míč v pokutovém území s Hrazdílkem a hlavní sudí odpískal pokutový kop, proměnil ho Hudzieczek – 0:2. Pak přišly chvíle Němčíka. Po jeho trestném kopu a následném závaru lízal míč břevno a o pár minut později se Němčík z trestného kopu trefil přes zeď přesně – 1:2. Vendryně: Csikan – Sikora, Bezák, Broda (49. Mitrenga), Ďurdík – Šinal, Divina, Němčík, Mazurek, Chvastek – Cymorek. Trenéři Zdeněk Černek a Anton Němčík. Bystřice nad Olší: Cymorek – Bauman, Lasota, Škarka, Szturc – Pawlus, Hrazdílek, Faruga, Komár – Zbončák (90. Kolodziej), Hudzieczek. Trenér Dušan Zbončák.