Frýdek-Místek starší dorost A – 1. Valašský FC 3:0 (1:0).
V prvním poločase ale nebyl rozdíl v postavení obou celků vůbec znát. I když kladli domácí trenéři Hlaváč-Kowalík na srdce svým svěřencům, aby o osudu utkání rozhodli v prvních fázích utkání, ti vstoupili do zápasu naprosto laxně a nekoncentrovaně. Byli to tak paradoxně hosté, kteří byli
v úvodní půlhodině iniciativnější, důraznější, vyhrávali osobní souboje. Naštěstí pro domácí mladíky fungovala oproti prvnímu utkání v Krnově spolehlivě obrana, a tak se hosté nedostali na dostřel Vitáskovy branky.
Přesto se valcíři jedné hrubky nevyvarovali v 17. minutě, kdy s míčem otálel příliš dlouho kapitán Špadt, tomu vypíchl míč Maléř, tváří v tvář Vitáskovi však nastřelil pouze břevno. Další důležitý okamžik nastal ve 28. minutě, kdy byl za opakované protesty zcela zbytečně, po dvou žlutých kartách udělených během dvaceti sekund, vyloučen domácí Musálek, který tak ještě více oslabil již tak matný výkon svých spoluhráčů.
Trenéři přesto ihned sáhli
k riskantnímu kroku, krajního obránce Papřoka vysunuli do záložní řady a hru stáhli pouze na tři obránce. Tento taktický tah vyšel dokonale ve 36. minutě, kdy právě Papřok zatáhl míč po pravé straně, na jeho přízemní centr naběhl do té doby nevýrazný Chýlek a střelou k tyči poprvé překonal bezmocného brankáře Koleníka.
Zvýšit vedení mohli domácí o tři minuty později. Koleníkovi vypadl centrovaný míč, Mandičák však z ostrého úhlu trefil pouze tyč hostující branky. Hosté se do vyložené šance dostali dvě minuty před přestávkou, kdy po pěkné kombinační akci postupoval středem hřiště sám na Vitáska opět Maléř, jeho umístěnou střelu však frýdecko-místecký gólman stačil reflexivně vyrazit na roh.
Druhá půle již byla plně
v režii domácích fotbalistů. Ti, ač měli v poli o jednoho hráče méně, zvýšili důraz a agresivitu a ani šance na sebe nenechaly dlouho čekat. V 51. minutě vysunul Vyvial do šance Pařenicu, jeho střela z levé strany jen těsně minula levou šibenici. V 60. minutě pro změnu
z pravé strany střílel z voleje Papřok, jeho skákavou střelu vytěsnil na roh brankář Koleník.
V 67. minutě zahráli hosté
v pokutovém území rukou a
z nařízené penalty Pařenica podruhé rozvlnil síť rožnovské branky. V těchto fázích hry již tlak domácích sílil a hosté začali evidentně odcházet fyzicky. V 75. minutě Koleník ještě včasným vyběhnutím zmařil tutovku Pařenicovi, na individuální akci Mandičáka v 81. minutě již byl ale krátký. O výsledku tak bylo definitivně rozhodnuto, Frýdek si ještě do konce zápasu vytvořil tři vyložené šance, ale postupně je Mach, Mandičák a znovu Mach trestuhodně zahodili.
Frýdek-Místek: Vitásek – Papřok (78. Karásek), Špadt, Škorik, Lukáš Kohut – Pařenica (85. Marek Kohut), Vyvial (83. Vojkovský), Chýlek, Musálek – Hraško (56. Mach), Mandičák. Trenéři Radomír Hlaváč a Stanislav Kowalík.